Złączki szynowe i listwy pomiarowe

Złączki szynowe i listwy pomiarowe są nieodzownym elementem każdej instalacji. Często niewielkie, a jakże potrzebne produkcje pojawiły się więc w naszej ofercie. Przygotowaliśmy szeroki wybór złączek i listew, które znajdą swoje zastosowanie w wielu branżach i miejscach. Wykonano je z najwyższej jakości tworzyw sztucznych. Z ich pomocą w sposób pewny, skuteczny oraz łatwy połączysz pod względem elektrycznym i mechanicznym przewody elektroenergetyczne miedziane w urządzeniach użytkowych. Co ciekawe, dostępne u nas rozwiązania można stosować we wszystkich strefach klimatycznych. Jeżeli więc szukasz produktów, które następnie zamontujesz na innym kontynencie, znajdziesz je u nas! Chcemy zaznaczyć, że w ofercie czekają złączki szynowe i listwy pomiarowe znanych marek. Możesz liczyć na wysoką jakość wykonania i łatwość łączenia przewodów.

Podstawowe parametry złączek szynowych

Nasze złączki szynowe i listwy pomiarowe wyróżniają się kilkoma najważniejszymi parametrami. Przede wszystkim prądem znamionowym, ale również napięciem znamionowym. Co więcej, rodzajem połączenia elektrycznego, pozycją połączenia, liczbą poziomów czy też zacisków na poziom. To jednak nie koniec, produkcje zostały wykonane z różnych materiałów, głównie jednak z tworzywa termoplastycznego. Ich sposób montażu najczęściej jest szynowy, co mocno ułatwia instalację. Złączki szynowe i listwy pomiarowe mają wysoką klasę palności materiału izolacyjnego zgodną z UL94V2. Dobierz model po rozmiarze rastra, wysokości przy najniższym sposobie montażu czy samej długości złączki i listwy.

Poznaj producentów złączek szynowych

W asortymencie naszego sklepu internetowego Eldor24 czekają na Ciebie produkty znanych i cenionych marek. Nie inaczej jest w przypadku złączek szynowych i listew pomiarowych. W tej kategorii możesz liczyć na rozwiązania firmy Legrand, jednej z najchętniej wybieranych przez specjalistów, Nie zabrakło także złączek i listew polskiej marki Pokój. Mamy nadzieję, że bez najmniejszych kłopotów odszukasz produkt dla siebie. Jeśli masz pytania, zachęcamy do kontaktu.

Złączki szynowe i listwy pomiarowe

W tej kategorii nie ma produktów.