Świetlówki specjalistyczne

Świetlówki specjalistyczne

Świetlówki specjalistyczne to źródła światła o nadzwyczajnym zastosowaniu. Najczęściej te liniowe lampy wybiera się do oświetlenia sklepowych witryn. Sprawdzają się na przykład w placówkach mięsnych i spożywczych, choć to oczywiście jedynie przykład. Warto podkreślić, że tego typu świetlówki mogą z powodzeniem zostać zamontowane na przykład w kwiaciarniach, gdy konkretne rośliny potrzebują bezpiecznego, wydajnego światła o odpowiednim natężeniu. W naszej ofercie czekają na Ciebie świetlówki specjalistyczne w różnym wydaniu. Chcemy podkreślić, że zdywersyfikowany już asortyment ciągle się powiększa! Zachęcamy do przejrzenia wszystkich dostępnych na tę chwilę świetlówek, znajdziesz u nas modele UV, a także trójpasmowe. Ostateczny wybór należy oczywiście do Ciebie.

Świetlówki ultrafioletowe

Szukasz źródła światła, które wyemituje promienie ultrafioletowe? Prawdopodobnie potrzebujesz świetlówek UV-C, jakie znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Przygotowaliśmy ofertę, w której nie zabrakło wielu rodzajów tych źródeł światła. Głównymi parametrami, na jakie musisz zwracać uwagę przy ich zakupie, jest bez dwóch zdań moc, pobór prądu, temperatura barwowa i oczywiście trwałość liczona w roboczogodzinach. Świetlówki ultrafioletowe mogą być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie konieczna jest sterylizacja powietrza. Źródła światła, o których piszemy, wykorzystują promieniowanie w zakresie do 280nm, może więc oczyszczać z bakterii i drobnoustrojów złapane owady.

Trójpasmowe świetlówki

Świetlówka trójpasmowa to kolejna propozycja, jaka czeka na Ciebie w naszym sklepie internetowym. Czym dokładnie jest? To źródło światła, które bez problemu będzie pracować w oprawach z konwencjonalnymi, ale również elektronicznymi układami zapłonowymi. Świetlówki trójpasmowe bardzo często można spotkać w szkołach, domach, budynkach użyteczności publicznej, biurach czy sklepach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pojawiły się w oprawach znajdujących się w zakładach przemysłowych.

Świetlówki specjalistyczne

W tej kategorii jest 3 produktów