Filtruj według

więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
Materiał żyły
więcej... mniej
Znamionowy przekrój żyły [mm2]
więcej... mniej
Liczba żył
więcej... mniej
Kolor izolacji
więcej... mniej
Filtr
Kable sterownicze i sygnalizacyjne

Telekomunikacyjne kable stacyjne dostępne w tej kategorii przeznaczone są do łączenia urządzeń telefonicznych, telegraficznych i teletransmisyjnych. Mają za zadanie zasilać sprzęt do przetwarzania informacji. Budowa tych produkcji pozwala na ich stały montaż wewnątrz budynków. W naszym sklepie dostępne są modele z jednodrutowymi żyłami o różnej liczbie w zależności od zapotrzebowania. Każdy kable sygnalizacyjny ma żyły zaizolowane polwinitem PVC, kolory samej izolacji powstały według normy PN-92/T-90321, co na pewno ułatwi Ci ich montaż. Chcemy zaznaczyć, że powłoka kabla także została wykonana z PVC, co gwarantuje elastyczność i odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Do Twojej dyspozycji oddajemy przewody o różne liczbie i przekroju żył. Dostosuj wybór do swoich indywidualnych potrzeb.

Przewody telefoniczne i nie tylko

W kategorii kabli sygnalizacyjnych czekają na Ciebie przede wszystkim przewody telefonicznie. Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że to nie jedyna propozycja, jaką oddajemy do Twojej dyspozycji. Sam fakt, że przewody te dostępne są w wielu rodzajach, powinien sprawić, że łatwiej odszukasz idealny model. Co więcej, zadbaliśmy o to, abyś mógł postawić na przewody YStY, niezbędne, gdy mowa o energetycznych systemach kontrolnych i sterowniczych. Sprawdzą się w instalacjach przemysłowych, ale i urządzenia klimatyzacyjnych. Nasza oferta obejmuje również przewody sterownicze LIVY, ale także kable WT i przewody USB-RS232 do szeregowej transmisji danych. Co wybierzesz tym razem?

Znani dostawcy przewodów sygnalizacyjnych

Kompromis dla nas nie istnieje, zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, aby to osiągnąć, oferujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości produkty. To możliwe, bo współpracujemy ze znanymi i cieszącymi się powszechnym zaufaniem klientów producentami. W tej kategorii czekają na Ciebie produkcje firmy TKD Polska, marki HL, Talvico, LX czy też polskiego producenta TFKable. Jak widzisz, wybór jest naprawdę duży. Zachęcamy więc do przejrzenia wszystkich możliwości, a jeśli masz pytania do kontaktu! Kable sterownicze i sygnalizacyjne

W tej kategorii jest 11 produktów