O firmie

Jesteśmy zespołem fachowców prowadzącym działalność produkcyjną i handlową z pasji do elektrotechniki. Firma ELDOR wyrosła z wizji o miejscu, w którym można nabyć sprawdzone produkty z zakresu szeroko pojętej elektryki. Od 2006 roku zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową artykułów elektrycznych i elektronicznych.

W trosce o potrzeby zarówno kontrahentów, jak i klientów indywidualnych dbamy o asortyment najwyższej jakości. Z chęcią doradzamy i trzymamy rękę na pulsie, by towar, który trafia do Państwa, zawsze spełniał indywidualne potrzeby każdego klienta. Pomożemy w dokonaniu mądrych decyzji i satysfakcjonujących zakupów. Współpracujemy z klientami biznesowymi z całej Polski. Dla wygody naszych kontrahentów prowadzimy zarówno sprzedaż bezpośrednią, jak i internetową

Dla stałych klientów gwarantujemy udział w korzystnych Programach Partnerskich, dopasowanych do rozmiarów prowadzonej działalności.

Cieszymy się, że jesteście Państwo zainteresowani współpracą z nami. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

sklep-eldor1.jpgsklep-eldor2.jpgsklep-eldor3.jpgsklep-eldor4.jpgsklep-eldor6.jpgsklep-eldor5.jpg