Przedłużacze choinkowe

Przedłużacze choinkowe

Oświetlenie choinkowe nie zawsze ma na tyle długi przewód, że możesz bezpośrednio połączyć je ze źródłem energii elektrycznej. Dlatego też prawdopodobnie przydadzą Ci się przedłużacze choinkowe z tej kategorii. Zdecydowaliśmy się wprowadzić je do oferty, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Do Twojej dyspozycji oddajemy wersje dłuższe i krótsze, o różnej liczbie gniazdek. W ten sposób dostosujesz zakup do własnych, indywidualnych preferencji.

Chcemy zaznaczyć, że przedłużacze choinkowe występują również w wersji na zewnątrz. Możesz więc śmiało zaplanować oświetlenie drzewek czy balkonów w tym roku. Mamy dla Ciebie kilka wersji przedłużaczy, których długość dochodzi nawet do dwudziestu metrów. Liczymy na to, że znajdziesz wersję, której aktualnie potrzebujesz. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty, chętnie je wysłuchamy i odpowiemy. Skontaktuj się więc z nami jeszcze dziś.

Przedłużacze do oświetlenia ogrodowego

W tej kategorii czeka na Ciebie przedłużacz, którego nie może zabraknąć, jeśli chcesz powiesić oświetlenie również na zewnątrz. To model ogrodowy z jednym gniazdem o długości 20 metrów! Pracuje na napięciu znamionowym 250 V, prądzie znamionowym 10 oraz 16A. Stopień ochrony w tym produkcie to IP44, co pozwala mu funkcjonować nawet w deszczu. Zielona izolacja nie będzie rzucać się w oczy na tle trawnika. Oczywiście to tylko jedna z wielu propozycji w tej kategorii, sprawdź pozostałe.

Różne wymiary, zmienne liczby wtyków do wyboru

Przygotowaliśmy ofertę, w której nie brak różnorodnych propozycji. Między innymi modelu o długości 3 metrów bieżących, z prostokątnym korpusem i trzema gniazdami. Zapewniamy nieco większe modele przedłużaczy do oświetlenia, między innymi mierzące 5 metrów, ale i mniejsze, zaledwie 1,5-metrowe. Przedłużacze choinkowe występują w wersji z jednym, dwoma, a nawet trzema gniazdami. Pozwala to stworzyć system oświetlenia o wyjątkowym, świątecznym charakterze. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich możliwości.

Przedłużacze choinkowe

W tej kategorii jest 9 produktów