Filtruj według

więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
Materiał żyły
więcej... mniej
Znamionowy przekrój żyły [mm2]
więcej... mniej
Liczba żył
więcej... mniej
Kolor izolacji
więcej... mniej
Filtr
Kable przyłączeniowe zasilające

Przewody przyłączeniowe-zasilające sprawią, że zamiast wymieniać całe urządzenie, zamienisz jedynie kabel. Niejednokrotnie jest tak, że to on ulega awarii, a nie elementy znajdujące się na przykład wewnątrz żelazka. Po co więc wymieniać sprzęt, skoro można jedynie przewód? To pozwoli Ci zaoszczędzić. W tej kategorii znajdziesz przewody o różnym zastosowaniu, funkcjach, długości, a nawet sposobie wykonania. Przygotowaliśmy wiele propozycji, co oczywiście ułatwi wybór tego odpowiedniego modelu. Nasz asortyment składa się z rozwiązań stworzonych przez zaufanych producentów. Współpracujemy tylko i wyłącznie ze znanymi i powszechnie cenionymi dostawcami. Uważasz, że jeden z przewodów przyłączeniowo-zasilających jest Ci potrzebny? W takim razie przejdź do składania zamówienia.

Kable w oplocie i nie tylko

Podczas przeglądania produktów w tej kategorii, znajdziesz dwa rodzaje przewodów przyłączeniowo-zasilających. Jedne z nich będą miały oplot tradycyjny, wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze białym, ewentualnie czarnym. Zapewniamy jednak produkty z oplotem z tworzywa termoplastycznego, delikatnego w dotyku, zwiększającego wytrzymałość przewodu na uszkodzenia mechaniczne i nie tylko. Tak zastosowany materiał znalazł się w przewodzie stworzonym specjalnie do montażu w żelazku. Choć chcemy zaznaczyć, że kupisz u nas wersje niezawodne, gdy konieczne jest podłączenie komputera czy laptopa do zasilania.

Przewody przyłączeniowe – kiedy ich użyjesz?

Jak już wspominaliśmy, nasze przewody przyłączeniowo-zasilające użyjesz w żelazku, kiedy poprzedni kabel uległ awarii. To jednak nie wszystkim mamy modele połączeniowe do innych urządzeń elektronicznych, między innymi radia czy odtwarzacza DVD, choć to tylko przykłady. Skupiamy się na sprzedaży kabli zasilających do komputera. To produkty dostępne w różnych długościach, dzięki czemu kupisz model, którego szukasz. Nasz asortyment składa się również z przewodów zasilających potrzebnych do podłączenia wzmacniacza samochodowe. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich propozycji, mamy nadzieję, że znajdziesz to, czego szukasz.

Kable przyłączeniowe zasilające

W tej kategorii jest 27 produktów