Filtruj według

Liczba żył
więcej... mniej
Przekrój żył (mm)
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtr
Materiały izolacyjne

W ofercie sklepu elektrycznego Eldor znajdziesz wysokiej jakości materiały izolacyjne, które zapewnią Twojemu domowi znakomitą izolację termiczną i akustyczną. Dostępne w naszej ofercie produkty wyróżniają się zwartością oraz optymalnie dużą gęstością. Dzięki temu materiały do izolacji termicznej znakomicie przewodzą ciepło i zapobiegają jego utracie. Sprzedawane przez nas produkty są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na wilgotność. Ponadto w zdecydowanej większości przypadków są to artykuły odporne na ogień. Odpowiednio dobrane materiały izolacyjne skutecznie tłumią różne hałasy dobiegające z zewnątrz, gwarantując Tobie i Twoim domownikom komfort snu i wypoczynku, a także pracy wykonywanej w domu.

Wysokiej jakości materiały do izolacji termicznej w zasięgu dłoni

W hurtowni elektrycznej Eldor24 zdajemy sobie doskonale sprawę z odmienności potrzeb naszych klientów. Dlatego nasz asortyment na bieżąco uzupełniamy o wysokogatunkowe materiały do izolacji termicznej. Wśród nich można wymienić m.in.:

  • rurki termokurczliwe – są do nabycia w różnych wersjach kolorystycznych; różnią się one między sobą także rozmiarem oraz długością, pełnią funkcje ochronne, izolacyjne oraz identyfikacyjne; można je z powodzeniem stosować w telekomunikacji, elektronice oraz motoryzacji;

  • folie kablowe – układa się je w ziemi nad kablami elektrycznymi i energetycznymi; w trakcie ponownych prac ziemnych informuje robotników o ułożonych poniżej przewodach;

  • taśmy izolacyjne – przeznaczone do izolowania szyn prądowych, przewodów i innych elementów; są to modele bardzo wytrzymałe na rozciąganie.

Jeśli interesuje Cię izolacja termiczna i akustyczna na najwyższym poziomie, produkty z naszej oferty stanowią doskonałe rozwiązanie dla Ciebie.

Materiały izolacyjne – nieoceniona pomoc naszych fachowców

Jeśli nie wiesz, jakie materiały do izolacji termicznej najlepiej wybrać, skorzystaj z pomocy naszych specjalistów. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania odnośnie do tych produktów oraz pomożemy w dokonaniu najlepszej decyzji zakupowej.

Materiały izolacyjne

W tej kategorii jest 147 produktów