Żarówki specjalistyczne

Żarówki specjalistyczne

Żarówki specjalistyczne, mimo że ich nazwa może wprowadzać lekkie zakłopotanie, tak naprawdę sprawdzają się w wielu miejscach. Mają szerokie zastosowanie, a to sprawiło, że zdecydowaliśmy się wprowadzić je do naszej oferty. Znajdziesz tutaj między innymi żarówki do bram garażowych o gwincie E14. Bardzo popularne, jednocześnie odpowiednio mocne, emitujące światło, które pozwoli spokojnie wjechać kierowcy do miejsca postojowego. Nasz asortyment obejmuje także żarówki BA15D w wersji wciskanej i bezcieniowej. Skupiliśmy się na dywersyfikacji kategorii, co oczywiście przekłada się na duży wybór rodzajów i modeli żarówek. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie u nas to, czego aktualnie potrzebuje. Oczywiście w przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu. Możesz do nas napisać wiadomość e-mail lub zadzwonić. Chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze.

Kolorowe żarówki w ofercie

W naszym sklepie internetowym czekają na Ciebie żarówki e14 15w w wersji kolorowej. Do Twojej dyspozycji oddajemy na przykład model blue spectrum, którego temperatura barwowa wraz z wykończeniem główki pozwala uzyskać kolor niebieski. Oczywiście to tylko przykład, zapewniamy także model w kolorze zielonym. Gdzie można zastosować takie żarówki? Możliwości jest naprawdę wiele, jedną z nich jest po prostu pokój gościnny, salon czy pokój dla dziecka. Sprawdź, jakie jeszcze kolory żarówek mamy w ofercie. Zwróć także uwagę na żarówki e27 60w oraz żarówki 24v o szerokim zastosowaniu.

Żarówki wysokotemperaturowe

Żarówki wysokotemperaturowe mogą być wykorzystywane w urządzeniach przemysłowych, w których występuje wysoka temperatura. Dlatego też są stosowane przede wszystkim w branży piekarniczej. W naszym asortymencie czekają na Ciebie różne modele żarówek wysokotemperaturowych. Wyróżniają się przede wszystkim mocą, rodzajem trzonka, ale również strumieniem świetlnym czy temperaturą barwową. Najważniejszym czynnikiem, który je łączy jest wysoka trwałość. Postaw na tą, która spełnia Twoje oczekiwania!

Żarówki specjalistyczne

W tej kategorii jest 25 produktów