Żarówki halogenowe z odbłyśnikiem

Żarówki halogenowe z odbłyśnikiem

Żarówki halogenowe z odbłyśnikiem są coraz częściej stosowane w nowoczesnych oprawach, które z kolei trafiają do użytku wewnętrznego, a także zewnętrznego. Wszystko za sprawą ich zalet, a głównie jednej, która pozwala ukierunkować wiązkę światła na niewielkim kącie rozsyłu strumienia świetlnego. Co to oznacza dla użytkownika? Możliwość dowolnego korygowania wiązki według własnych, indywidualnych potrzeb. W naszym sklepie internetowym nie mogło więc zabraknąć żarówek halogenowych z odbłyśnikiem. Przygotowaliśmy kilka propozycji od cenionych dostawców, ale zwracamy uwagę na fakt, że oferta stale się powiększa. Kupisz u nas na przykład żarówkę z odbłyśnikiem GU 5,3, produkt bez dwóch zdań najpopularniejszy. Nie zabrakło innych rozwiązań, zachęcamy do przejrzenia wszystkich, a także do składania zamówień.

Żarówki reflektorowe

Żarówki reflektorowe e27 to kolejna propozycja w tej kategorii. Mają na przykład kształt bańki z wykończeniem matowym, choć to przykład jednego z modeli. Wyróżnia je moc, napięcie, a także kąt rozsyłu światła. Dobierz wersję o odpowiedniej światłości maksymalnej i wskaźniku oddawania barw. Co ważne, wiele dostępnych u nas żarówek reflektorowych ma możliwość przyciemniania światła. Znajdziesz tutaj także propozycje o różnej długości całkowitej i średnicy. Mamy nadzieję, że bez problemu odszukasz odpowiedni model. Jeśli jednak masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami.

Producenci żarówek halogenowych

W naszym sklepie internetowym stawiamy na dostawców znanych i cenionych na rynku. Współpracujemy z nimi od lat, dążymy zaufaniem tak jak ogromne grono klientów i dystrybutorów. Dlatego też nie mogło zabraknąć żarówek halogenowych z odbłyśnikiem marki OSRAM. To bez dwóch zdań jeden z najpopularniejszych aktualnie dostawców. To jednak nie koniec, asortyment sklepu obejmuje także produkcje firmy Phillips. To również wszystkim dobrze znany producent, który od lat przoduje w rankingach sprzedaży. Co łączy te dwie firmy? Bez dwóch zdań jakość wyrobów, dzięki czemu możesz liczyć na pewny zakup.

Żarówki halogenowe z odbłyśnikiem

W tej kategorii jest 2 produktów