Żarówki samochodowe

Żarówki samochodowe

Samochód bez sprawnych świateł to nie tylko zagrożenie dla kierującego, pasażerów i innych uczestników ruchu. Taki pojazd może zostać zatrzymany przez kontrolę drogową, zostać unieruchomiony do czasu wymiany żarówek. Kierowca z kolei z pewnością dostanie mandat i punkty karne za jazdę bez świateł. Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty żarówki samochodowe w bardzo rozsądnych cenach. Znajdziesz u nas popularne wersje H3, ale również żarówki T10 o bardzo szerokim zastosowaniu. Producenci wykorzystują je do podświetlania tablic rejestracyjnych, w światłach pozycyjnych, do podświetlania zegarów, schowków czy bagażnika. Mogą zostać umieszczone wszędzie tam, gdzie znajduje się gniazdo T10. Oczywiście wymienione dwa typy żarówek to tylko przykłady. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich możliwości z tej kategorii.

Żarówki samochodowe LED

Żarówki samochodowe T10 LED to jedna z propozycji w naszej ofercie. Czekają na Ciebie modele o zmiennym rodzaju trzonka, dzięki czemu dostosujesz wybór do własnych potrzeb. To jednak nie koniec, nasze modele wyróżniają się także liczbą diod, napięciem i natężeniem. Wszystko to może mieć znaczenie podczas zakupu. Co ważne, asortyment obejmuje żarówki samochodowe T10 o różnej mocy i jasności. Oczywiście, jak już wspominaliśmy, głównym ich zastosowaniem jest podświetlanie przyrządów tablicy rozdzielczej. Zachęcamy do zakupu jednej z wersji dostępnych w naszym sklepie.

Żarówki H3 do Twojego auta

Żarówki H3 są bardzo często spotykane w samochodach osobowych i nie tylko. Ich głównym zastosowaniem jest oświetlanie drogi podczas mgły, dlatego znajdziesz je w światła przeciwmgłowych. To nie koniec, czasem można je także spotkać w światłach drogowych. Żarówki H3 są jednowłóknowe o poprzecznie umiejscowionym żarniku. W naszym sklepie internetowym znajdziesz tego typu źródła światła w kilku wydaniach od znanych, cenionych na rynku producentów. Mamy nadzieje, że z łatwością odszukasz i zamówisz jeden z modeli, jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.

Żarówki samochodowe

W tej kategorii jest 3 produktów