Wentylatory

Chcesz, aby w upalne dni powietrze było przyjemnie chłodne, jednocześnie czyste? Może szukasz urządzenia, które zadba o wymianę starego, zanieczyszczonego powietrza na nowe, świeże i przede wszystkim zdrowe? W takim razie mamy dla Ciebie coś specjalnego, to oferta wentylatorów, których nie może zabraknąć w mieszkaniach i domach. Zadbaliśmy o to, aby zdywersyfikować nasz asortyment, możesz więc liczyć na wiele propozycji o zróżnicowanym charakterze. Kupisz u nas na przykład wentylatory ścienne, proste w montażu, jednocześnie bardzo wydajne. W tej kategorii czekają na Ciebie również wentylatory kolumnowe, idealne na biurko. Nie zabrakło tradycyjnych urządzeń z płetwami o większej średnicy. Wybiera się je najczęściej w upalne dni, gdy przyjemne, chłodne powietrze ma ułatwić pracę, przygotowywanie posiłków czy nawet oglądanie telewizji.

Wentylatory ścienne

W naszej ofercie znajdziesz wentylatory z linii STYL, to produkty marki Dospel. Cieszą się dużym zaufaniem specjalistów i wciąż rosnącą popularnością. Pracują na standardowym napięciu 220-240V, wykonane są w kolorze białym, ich moc różni się w zależności od modelu, w jednym jest to na przykład 15vW. Chcemy podkreślić, że to naprawdę ciche podczas pracy urządzenia, emitujące dźwięk o natężeniu 40vdB. Mają zmienną prędkość obrotową, która może wynosić między innymi 2650 obrotów na minutę. Średnica kanału wylotowego w każdym z modeli jest nieco inna, dostosowana do wymagań użytkownika i montera. 

W ofercie wentylatory kolumnowe

Zachęcamy do sprawdzenia wentylatorów kolumnowych, których również nie zabrakło w naszym asortymencie. To biurkowe, zasilane z wykorzystaniem standardowego portu USB, niewielkie, jednocześnie wydajne urządzenia. Mają regulację siły nawiewu, niski pobór mocy, co pozwoli na ekonomiczne użytkowanie, a także dobre wyciszenie. Wszystko to sprawia, że są jednymi z najchętniej wybieranych przez pracowników biurowych, ale i nie tylko. Mogą stanąć wszędzie tam, gdzie jest dostęp do zasilania z pomocą portu USB. Sprawdź wszystkie możliwości, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wentylatory

W tej kategorii nie ma produktów.