Puszki podtynkowe

Puszki podtynkowe instalacyjne

Nie da się ukryć, że puszki instalacyjne stanowią istotny element każdej instalacji elektrycznej. Bez względu na to, jak bardzo są rozbudowane. Dzięki nim, możliwe staje się połączenie i rozgałęzienie przewodów, a także ich właściwa ochrona. Głównie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wpływem czynników zewnętrznych (na przykład wilgoci). Rozmieszczenie puszek warto przemyśleć już na etapie projektowania instalacji elektrycznej w domu, mieszkaniu czy też budynku przemysłowym. Nie bez znaczenia jest również to, jaką jakością wyróżniać się będą montowane puszki instalacyjne.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty podtynkowe, które, po założeniu, staną się niemal niewidoczne. Z jednej strony znacznie ułatwią one zarządzanie przewodami, a z drugiej nie będą szpecić aranżacji wnętrza.

Puszka p/t – jaką wybrać? Na co zwrócić uwagę?

W katalogu dostępne są produkty zróżnicowane przede wszystkim pod względem sposobu wykonania. Proponujemy zarówno puszki płytkie, jak i głębokie, zapewniające stabilne osadzenie w ścianie. Z tego powodu zwrócić uwagę na podaną głębokość, średnicę (na przykład puszka p/t 60 mm) oraz kształt puszki. Nie bez znaczenia jest również to, jakie konkretnie przewody mogą znaleźć się w środku puszki. Mowa tu oczywiście o ich średnicy, którą także podajemy w specyfikacji sprzedawanych produktów.

Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas wyboru najlepszej puszki podtynkowej? Między innymi na rodzaj budowy, sposób mocowania pokrywy (na przykład na zatrzask), rodzaj zastosowanych zabezpieczeń powierzchni, a także stopień ochrony, który wskaże, w jakich warunkach sprawdzi się dany produkt.

Puszki p/t to doskonały wybór do organizowania przewodów wchodzących w skład instalacji elektrycznej. Dzięki swojej budowie, można je w łatwy sposób zamontować w ścianie, tak aby nie rzucały się w oczy. Z tego też względu zastosowanie znajdują przede wszystkim w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, choć z powodzeniem można korzystać z nich również w biurach, sklepach, restauracjach czy też budynkach przemysłowych.

Puszki podtynkowe

W tej kategorii jest 31 produktów