Opaski kablowe

Chcesz kupić wysokiej klasy opaski zaciskowe stanowiące niezbędny element każdej instalacji elektrycznej? W takim razie powinieneś koniecznie zwrócić uwagę na produkty dostępne w sklepie Eldor. Zakupione u nas opaski kablowe doskonale sprawdzają się jako akcesoria służące do spinania w wiązki przewodów, węży i rurek. Dzięki nim można łatwo zamaskować kable znajdujące się w listwach przypodłogowych. Opaski zaciskowe do kabli wykonuje się zazwyczaj z wytrzymałego, odpornego na oddziaływanie rozmaitych, szkodliwych czynników zewnętrznych, materiału. Dzięki temu wybrane modele będą Ci z powodzeniem służyć przez wiele lat.

Opaski zaciskowe – łatwość użycia w cenie

Opaska zaciskowa plastikowa jest bardzo łatwa w użyciu. Wystarczy przełożyć przez głowicę specjalny ząbkowany profil, a następnie lekko zacisnąć. Utworzona w ten sposób pętla wyróżnia się trwałością. Nie ulega ona poluźnieniu ani przerwaniu pod wpływem różnych niekorzystnych czynników. Co więcej, do ich zaciskania nie trzeba używać żadnego specjalistycznego sprzętu. Opaski zaciskowe bez problemu poddają się oddziaływaniu siły ludzkich rąk.

Opaski zaciskowe do kabli – różne rodzaje, najwyższa jakość wykonania

Dostępne w naszej ofercie opaski kablowe dzieli się zazwyczaj z uwagi na materiał, z którego zostały one wyprodukowane. Wśród klientów sklepu Eldor ogromną popularnością cieszy się zwłaszcza opaska zaciskowa plastikowa. Najwyższej klasy model odznacza się uniwersalnością zastosowania. Przy jego wykorzystaniu można łatwo i szybko połączyć ze sobą w wiązki węże instalacyjne, rury oraz przewody elektryczne. Opaski zaciskowe do kabli wykonane z nylonu nie ulegają odkształceniom pod wpływem długotrwałej ekspozycji na słońce. Dzięki nim można łatwo zapobiec plątaniu się kabli zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Niekiedy warto wyposażyć się też w opaski zaciskowe, wyposażone w uchwyty samoprzylepne. Modele te pozwalają na sprawne przyklejanie wiązek kabli do ściany bądź sufitu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Opaski kablowe

W tej kategorii jest 43 produktów