Filtruj według

Moc (W)
więcej... mniej
Uchwyt (mm)
więcej... mniej
Obroty
więcej... mniej
Waga(kg)
więcej... mniej
Udar
więcej... mniej
Filtr
Wiertarki

W kolekcji żadnego majsterkowicza nie może zabraknąć różnych urządzeń. Wśród nich jest także wysokiej jakości wiertarka dostępna w prowadzonym przez nas sklepie internetowym Eldor24. Sprzęt ten służy przede wszystkim do wywiercania otworów w rozmaitych podłożach. Dzięki temu można z powodzeniem złożyć meble oraz inne elementy wyposażenia pomieszczenia, a także powiesić obrazy i doniczki z kwiatami na ścianach. Nowoczesne wiertarki działają wydajnie i funkcjonalnie przez długi czas. Wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów urządzenia mogą być z powodzeniem wykorzystywane do różnych prac. Wiele z nich znakomicie sprawdza się na przykład przy szlifowaniu rozmaitych powierzchni, a także w trakcie mieszania farb. Wiertarki mogą być zasilane sieciowo bądź akumulatorowo. Te pierwsze mogą być używane w trybie ciągłym przez dłuższy czas. Jednak nadają się one do stosowania tylko tam, gdzie jest dostęp do gniazdka elektrycznego. Modele akumulatorowe natomiast są bardziej mobilne, ale też mniej wytrzymałe od produktów zasilanych prądem.

Wiertarki udarowe czy bezudarowe?

Wiele osób zastanawia się, czy lepiej jest wybrać klasyczną, czy też udarową wiertarkę. Warto mieć świadomość, że tradycyjne modele doskonale nadają się do naprawy mebli i sprzętów, a także do wykonywania różnych prac w przydomowym warsztacie. Jeśli jednak zależy Ci na nabyciu sprzętu do tzw. zadań specjalnych, lepiej zdecyduj się na wiertarki udarowe. Tego typu urządzenia podczas wiercenia wykonują zarówno ruchy obrotowe, jak i posuwiste. Przy ich pomocy zatem bez trudu wywiercisz otwory także w twardych materiałach, takich jak beton oraz ceramika budowlana. Wiertarka udarowa to zatem sprzęt, po który powinieneś obowiązkowo sięgać w trakcie remontu domu.

Jak wybrać najlepszą wiertarkę?

Nie wiesz, która wiertarka najlepiej spełni Twoje oczekiwania? Koniecznie zwróć uwagę na moc silnika danego modelu, a także na jego prędkość obrotową. Nie bez znaczenia jest też bezpieczeństwo użytkowania oraz efektywność wykonywanej pracy.

Wiertarki

W tej kategorii jest 9 produktów