Kable USB

Potrzebujesz ich tak naprawdę każdego dnia do podładowania telefonu, przesłania plików na laptopa czy komputer, a także przesyłu danych z innych urządzeń. Kabli USB wręcz nie odstępujesz na krok, bo masz je także pewnie w aucie, aby w sytuacjach kryzysowych podłączyć smartfona. Nic dziwnego, że ryzyko ich uszkodzenia czy zużycia się stoi na wysokim poziomie. Jeśli oryginalny kabel przestał pracować, nie ładuje lub nie przesyła danych, postaw na jeden z dostępnych w naszej ofercie. Przedstawiamy w niej kilkanaście produkcji o zawsze tej samej końcówce USB. Po drugiej stronie naszych kabli znajdują się już nieco inne wtyczki od USB-C, przez micro USB po RS232, Skupiliśmy się na dywersyfikacji asortymentu i postawiliśmy także na rozgałęziacze, mamy nadzieję, że znajdziesz u nas coś, czego aktualnie potrzebujesz.

Płaskie i okrągłe – jaki kabel USB wybierasz

Dostępne w ofercie kable USB występują w kilku rodzajach. Mamy między innymi modele USB to RS232C DB-9, już nieco starszy kabel z wtyczką wykorzystywaną w komputerach osobistych do łączenia modemów, klawiatur, myszy czy nośników pamięci zewnętrznej, a więc do przesyłu danych. Nie zabrakło jednak produkcji USB typu-A, standardowego kabla wykorzystywanego do łączenia urządzeń np. przewodowa myszka-laptop. Polecamy przejrzeć wszystkie możliwości, jakie czekają na Ciebie w naszym sklepie. Chcemy zaznaczyć, że znajdziesz tutaj kable o zróżnicowanej długości, dostosujesz ją do swoich potrzeb.

Przydatny rozgałęziacz – u nas go znajdziesz

Rozgałęziacze dostępne w naszej ofercie pozwolą Ci podłączyć jednocześnie myszkę i klawiaturę do jednego wtyku USB. Takie adaptery sprawdzą się przede wszystkim w laptopach i komputerach, w których producent nie pomyślał o wzbogaceniu urządzenia w dodatkowe wejścia USB i jest ich po prostu za mało na podłączenie wszystkich gadżetów zewnętrznych. Chcemy podkreślić, że rozgałęziacze mają różne długości. Jeśli znalazłeś produkt dla siebie, złóż zamówienie. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kable USB

W tej kategorii jest 51 produktów