Kołki

Sklep elektryczny Eldor to miejsce, w którym zaopatrzysz się w wysokiej klasy kołki, które można z powodzeniem wykorzystywać do mocowania na suficie i ścianach różnych konstrukcji. Te bardzo małe elementy wyróżnia uniwersalność zastosowania. Kołki rozporowe nadają się do wykorzystywania przy montowaniu rozmaitych przedmiotów w różnych materiałach, na przykład drewnie, pustakach, cegłach, betonie, gazobetonie itp. Kołki uniwersalne  to akcesoria, dzięki którym bez trudu wykonasz mocowania różnych elementów wyposażenia mieszkania oraz tras kablowych. Posłużą Ci one również do przymocowywania elementów oświetlenia, jak również instalacji elektrycznych. Sprzedawane przez nas kołki rozporowe z wkrętem wyróżnia wytrzymałość oraz odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Wyposażone w funkcjonalny hak modele świetnie nadają się natomiast do montowania lamp i doniczek.

Kołki rozporowe – różne rodzaje, najwyższa jakość wykonania

W hurtowni elektrycznej Eldor chcemy zagwarantować klientom nieograniczony dostęp do najwyższej klasy produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. U nas można nabyć różnego rodzaju kołki. Wśród nich można wymienić m.in.:

  • kołki ślimaki – wykonane z metalu albo nylonu modele bardzo łatwo wkręcić w ścianę ręcznie bądź przy użyciu wkrętarki;

  • kołki rozporowe uchylne – nadają się do użycia w wąskich przestrzeniach, wypełnionych tworzywem; świetnie utrzymują cięższe ciężary, np. półkę z książkami;

  • kołki parasolki – montuje się je za pomocą specjalnej nakrętki z nakładką, działają podobnie jak modele ślimaki;

  • kołki uniwersalne – można je z powodzeniem używać do montowania podwieszanych telewizorów, umywalek, półek itp.

W sprzedaży dostępne są także funkcjonalne kołki rozporowe ze wkrętem.

Jak zamontować kołki rozporowe?

Do zamontowania kołków trzeba najpierw wywiercić w danym materiale otwór i umieścić w nim określony produkt. Kołki wkręca się ręcznie albo przy użyciu młotka, śrubokrętu, wkrętarki albo klucza. Przed dokonaniem montażu trzeba najpierw sprawdzić, jaka metoda sprawdzi się najlepiej w danym przypadku.

Kołki

W tej kategorii jest 56 produktów