Końcówki oczkowe miedziane

Końcówki oczkowe do zakończeń żył kabli miedzianych

Dostępne w naszej ofercie końcówki oczkowe pozwalają na bezpieczne zakończenie żył kabla miedzianego. Dzięki nim możliwe staje się użycie tak zwanego zacisku śrubowego, służącego między innymi do podłączania przewodów do szyn zbiorczych i rozdzielni.

Sposób ich wykonania, a także użyte materiały gwarantują nie tylko wysoką trwałość tego typu połączeń, ale również bezpieczeństwa. Końcówki oczkowe miedziane znacząco redukują bowiem ryzyko związane z przegrzaniem się żył oraz izolacji znajdującej się w przewodzie. Wszystko to przekłada się na doskonałą sprawność urządzeń, a także całej instalacji elektrycznej.

Szeroka oferta końcówek oczkowych

Każdy produkt znajdujący się w katalogu został poddany specjalistycznej obróbce, za sprawą której zapewnia nie tylko sprawne użycie podczas zabezpieczania rozmaitych połączeń, ale również wysoką wytrzymałość mechaniczną. Do tego dochodzą zastosowane rozwiązania, które dodatkowo zwiększają ich odporność na wpływ czynników zewnętrznych. Zakupić możemy więc między innymi końcówki oczkowe miedziane cynowane oraz izolowane.

Niezależnie jednak od typu produktu, przed zakupem zwróć uwagę na jego parametry techniczne. W ten sposób łatwiej dobierzesz końcówki do konkretnych zastosowań. Zdecydowanie największe znaczenie ma tu znamionowy przekrój poprzeczny, który wskazuje, do jakich dokładnie kabli końcówka została przystosowana. Nie bez znaczenia jest także kąt połączenia, a także rozmiar gwintu metrycznego przyłącza.

Wszystkie produkty zostały opisane w taki sposób, by ich wybór nie sprawiał żadnych trudności. Końcówki oczkowe miedziane okażą się niezwykle przydatne w dowolnej instalacji elektrycznej. Bez względu na to, czy montowana jest w budynku mieszkalnym, przemysłowym lub innym. Ich zadanie polega na zabezpieczenie połączeń przewodów i pod tym względem sprawdzają się doskonale. Serdecznie zachęcamy do analizy oferty, a także wyboru pasujących końcówek oczkowych.

Końcówki oczkowe miedziane

W tej kategorii jest 53 produktów