Lampki sygnalizacyjne, kompletne

Lampki sygnalizacyjne kompletne

Chcesz wiedzieć, w jaki  sposób przebiega praca w obwodach elektrycznych? W takim razie koniecznie powinieneś zaopatrzyć się w najwyższej jakości lampki sygnalizacyjne dostępne w sklepie internetowym Eldor24. Modele z naszej kolekcji zostały wyposażone w kolorowe diody LED. W zależności od typu danego modułu mogą one świecić na pomarańczowo, zielono lub czerwono. Niektóre produkty zostały natomiast zaopatrzone w dwie lub trzy różnobarwne diody. Lampki kontrolne zazwyczaj dzieli się na artykuły jednofazowe oraz trójfazowe. Lampka sygnalizacyjna na ogół ma jednomodułową konstrukcję. To sprawia, że może być ona z powodzeniem montowana na szynie.

Lampki sygnalizacyjne – zalety nie do przecenienia

Sprzedawane przez nas lampki sygnalizacyjne nie wymagają stosowania dodatkowych urządzeń zabezpieczających. Do ochrony kontrolek przed przeciążeniami zostały wykorzystane standardowe bezpieczniki podłączone do nich w odpowiednim miejscu. Drugi koniec wkładek bezpiecznikowych sięga złącza obudowy sprzętu. To sprawia, że lampka sygnalizacyjna nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Za ich pomocą można skutecznie zabezpieczać różne miejsca w obwodzie. O obecności napięcia za bezpiecznikiem w różnych fazach świadczą zapalone diody na określony kolor diody LED. 

Lampki sygnalizacyjne działają w bardzo prosty sposób. W przypadku bowiem, gdy dioda włączona w obwód jednej z poszczególnych faz pozostaje niezaświecona, można przypuszczać, że w obwodzie w danym momencie nie występuje żadne napięcie.

Lampka sygnalizacyjna – kolory diod LED

Lampka sygnalizacyjna zazwyczaj ma różne kolory, które wymagają oznaczenia. Skróty nazw stosowanych przy tych urządzeniach barw pochodzą z języka angielskiego. I tak Y oznacza się kolor żółty, G- zielony, B – niebieski, R – czerwony, O – pomarańczowy. Literka K wskazuje natomiast na diody w różnych kolorach.

Nie zwlekaj i już dziś zaopatrz się w dostępne w Eldor24 lampki sygnalizacyjne w najlepszych cenach!

Lampki sygnalizacyjne, kompletne

W tej kategorii jest 3 produktów