Filtruj według

Kolor
więcej... mniej
Szerokość (mm)
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Źródło światła
więcej... mniej
Trzonek
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Zasilanie (V)
więcej... mniej
Napięcie (V)
więcej... mniej
Moc (W)
więcej... mniej
Klasa szczelności (IP)
więcej... mniej
Ilość punktów świetlnych
więcej... mniej
Ilość diód na 1m
więcej... mniej
Typ diody
więcej... mniej
Ilość punktów światła
więcej... mniej
Ilość świateł
więcej... mniej
Filtr
Oprawy wnętrzowe

Oprawy wnętrzowe

Oprawy wnętrzowe stanowią w naszym sklepie lwią część oferty. Czeka na Ciebie kilkaset zróżnicowanych pod kątem wymiarów, kształtów, przeznaczenia i mocy produktów. Dzięki temu dobór tego odpowiedniego nie powinien sprawić najmniejszych kłopotów. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich możliwości w celu odnalezienia tej jednej, idealnie dopasowanej. Kupisz u nas lampy sufitowe i kinkiety elewacyjne, nie zabrakło opraw rastrowych i opraw paneli montowanych natynkowo. Sprawdź, co jeszcze mamy w zanadrzu!

Polecamy przejrzeć oprawy świetlówkowe i lampy hermetyczne – oświetlenie główne przede wszystkim miejsc użyteczności publicznej. Urządzeń tych użyjesz także na klatkach schodowych bloków, w garażach czy warsztatach. Zachęcamy do stawiania na trwalsze i odporniejsze na uszkodzenia oraz zanieczyszczenia modele hermetyczne. Mamy naświetlacze, plafony w różnym wydaniu, ale i kinkiety wewnętrzne. Co wybierzesz tym razem?

Oprawy rastrowe i panelowe

W naszej ofercie znajdziesz oprawy rastrowe i panelowe o zróżnicowanej maksymalnej mocy znamionowej źródła światła. Co ważne, sama liczba źródeł oraz ich rodzaj także zmienia się w zależności od modelu. Nasze produkty wykonane są z blachy stalowej, odbłyśniki powstały z aluminium. Rastry łożone z odbłyśników mają kształt litery V, każdy z nich ma certyfikat odporność IP20. Wybierz jeden z dostępnych modeli i ciesz się niezastąpionym oświetleniem na klatce schodowej czy w biurze.

Oprawy paneli LED w wersji podtynkowej

Do Twojej dyspozycji oddajemy również oprawy paneli LED do montażu natynkowego lub podtynkowego. Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że aby zamontować panele podtynkowo, konieczne jest zastosowanie sufitu podwieszanego. Produkty, o których piszemy, mają różną barwę światła i moc, oferują zmienny strumień świetlny. Również wskaźnik oddawania barw zmienia się w zależności od modelu. Kupisz u nas panele o różnych wymiarach, mamy nadzieję, że sprosta to Twoim oczekiwaniom. Zachęcamy do przejrzenia pozostałych dostępnych w tej kategorii produktów.

Oprawy wnętrzowe

W tej kategorii jest 495 produktów