Filtruj według

więcej... mniej
Producenci
Napięcie znamionowe [V]
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Moc źródła światła [W]
więcej... mniej
Strumień świetlny [lm]
więcej... mniej
Temperatura barwowa [K]
więcej... mniej
Stopień ochrony (IP)
więcej... mniej
Źródło światła
więcej... mniej
Filtr
Oprawy wnętrzowe

Oprawy wnętrzowe

Oprawy wnętrzowe stanowią w naszym sklepie lwią część oferty. Czeka na Ciebie kilkaset zróżnicowanych pod kątem wymiarów, kształtów, przeznaczenia i mocy produktów. Dzięki temu dobór tego odpowiedniego nie powinien sprawić najmniejszych kłopotów. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich możliwości w celu odnalezienia tej jednej, idealnie dopasowanej. Kupisz u nas lampy sufitowe i kinkiety elewacyjne, nie zabrakło opraw rastrowych i opraw paneli montowanych natynkowo. Sprawdź, co jeszcze mamy w zanadrzu!

Polecamy przejrzeć oprawy świetlówkowe i lampy hermetyczne – oświetlenie główne przede wszystkim miejsc użyteczności publicznej. Urządzeń tych użyjesz także na klatkach schodowych bloków, w garażach czy warsztatach. Zachęcamy do stawiania na trwalsze i odporniejsze na uszkodzenia oraz zanieczyszczenia modele hermetyczne. Mamy naświetlacze, plafony w różnym wydaniu, ale i kinkiety wewnętrzne. Co wybierzesz tym razem?

Oprawy rastrowe i panelowe

W naszej ofercie znajdziesz oprawy rastrowe i panelowe o zróżnicowanej maksymalnej mocy znamionowej źródła światła. Co ważne, sama liczba źródeł oraz ich rodzaj także zmienia się w zależności od modelu. Nasze produkty wykonane są z blachy stalowej, odbłyśniki powstały z aluminium. Rastry łożone z odbłyśników mają kształt litery V, każdy z nich ma certyfikat odporność IP20. Wybierz jeden z dostępnych modeli i ciesz się niezastąpionym oświetleniem na klatce schodowej czy w biurze.

Oprawy paneli LED w wersji podtynkowej

Do Twojej dyspozycji oddajemy również oprawy paneli LED do montażu natynkowego lub podtynkowego. Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że aby zamontować panele podtynkowo, konieczne jest zastosowanie sufitu podwieszanego. Produkty, o których piszemy, mają różną barwę światła i moc, oferują zmienny strumień świetlny. Również wskaźnik oddawania barw zmienia się w zależności od modelu. Kupisz u nas panele o różnych wymiarach, mamy nadzieję, że sprosta to Twoim oczekiwaniom. Zachęcamy do przejrzenia pozostałych dostępnych w tej kategorii produktów.

Oprawy wnętrzowe

W tej kategorii jest 396 produktów

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji