Sterownie i zabezpieczenie silników elektrycznych

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
3 230
Producenci
Filtr
Sterownie i zabezpieczenie silników elektrycznych

Sterownie i zabezpieczenie silników elektrycznych

Silniki elektryczne, których napięcie znamionowe nie przekracza poziomu 1 kV, powinny być wyposażone w funkcjonalny, skutecznie działający system zabezpieczeń przed przeciążeniami i zwarciami. Wysokiej jakości zabezpieczenia silników elektrycznych można nabyć w prowadzonym przez nas sklepie internetowym Eldor24. Dostępne tutaj akcesoria różnią się między sobą kształtem, wielkością oraz przeznaczeniem. W praktyce najczęściej stosowane są produkty zwarciowe i przeciążeniowe, które efektywnie chronią nie tylko silnik, ale także przewody doprowadzające do niego prąd. Z kolei samoistnemu rozruchowi silnika po uruchomieniu napięcia zasilającego zapobiegają zabezpieczenia zanikowe. W ofercie sklepu dostępne są również detektory zaniku fazy oraz detektory kolejności i zaniku fazy. Te pierwsze stosuje się zazwyczaj wówczas, gdy brakuje jednej z faz. Po drugie natomiast sięga się wtedy, kiedy liczy się kierunek  obrotów silnika.

Zabezpieczenia silników elektrycznych – różne rodzaje, najwyższa jakość wykonania

W sklepie internetowym Eldor24 przykładamy ogromną wagę do zagwarantowania klientom najwyższej jakości produktów w najlepszych cenach. Sprzedawane przez nas zabezpieczenia silników elektrycznych wyróżniają się najwyższą jakością wykonania. Dzięki temu są one odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wśród najpopularniejszych modeli tego rodzaju zabezpieczeń warto zwrócić szczególną uwagę na wyłączniki silnikowe, zaopatrzone w termiczny wyzwalacz do ochrony uzwojenia przed przeciążeniami oraz wyzwalacz elektromagnetyczny, zmniejszający ryzyko wystąpienia zwarcia. Możesz także zdecydować się na zakup wyzwalacza elektromagnetycznego. Doskonale nadają się one do ochrony bardzo popularnych silników z wbudowanym zabezpieczeniem przeciążeniowym.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy, że zakupione u nas zabezpieczenia silników elektrycznych doskonale spełnią wszystkie pokładane w nich oczekiwania, zapewniając ochronę silników przed zwarciami i przeciążeniami.

Sterownie i zabezpieczenie silników elektrycznych

W tej kategorii jest 40 produktów