Rozłączniki bezpiecznikowe D0

Rozłączniki bezpiecznikowe

Wśród różnego rodzaju aparatów modułowych szczególną rolę pełni wysokiej jakości wyłącznik bezpiecznikowy. Dostępne w sklepie Eldor24 modele wyróżniają się uniwersalnością zastosowania. Świetnie sprawdzają się jako narzędzia służące do efektywnego zabezpieczenia instalacji elektrycznych przed różnego rodzaju zwarciami oraz przeciążeniami, które w efekcie mogłyby doprowadzić do poważnej awarii rozmaitych urządzeń wykorzystywanych na co dzień w gospodarstwach domowych oraz obiektach użyteczności publicznej. Rozłączniki natychmiast przerywają obwód elektryczny w momencie zaistnienia awarii. To sprawia, że podłączony do sieci sprzęt jest doskonale chroniony przed zepsuciem się. Markowy wyłącznik bezpiecznikowy stanowi także stały element ochrony przeciwpożarowej. Dzięki temu znajduje on zastosowanie nie tylko w domach i mieszkaniach prywatnych, ale także różnorodnych zakładach pracy.

Wyłączniki bezpiecznikowe – różne rodzaje, najwyższa jakość wykonania

W sklepie internetowym Eldor24 można nabyć rozmaite modele rozłączników. Mogą to być np. urządzenia NH montowane w układzie poziomym, które powszechnie wykorzystuje się nie tylko w domowych instalacjach, ale także w silnikach elektrycznych oraz panelach fotowoltaicznych. Z kolei rozłączniki trójbiegunowe współpracują z trójfazowymi sieciami. Wyłącznik bezpiecznikowy z dołączoną wkładką topikową oznacza się symbolem LTS. U nas zaopatrzysz się także w produkty z ruchomą pokrywą, dzięki której regularna wymiana topików nie sprawi Ci najmniejszego problemu.

Sprzedawane przez nas rozłączniki wyróżniają się najwyższą jakością wykonania. Można z nich z powodzeniem korzystać przez długi czas. Są one bowiem odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Niezależnie od wybranego modelu warto pamiętać o tym, że wszystkie wyłączniki działają w podobny sposób. Znajdujący się w ich obudowie topliwy element rozpuszcza się w wyniku wystąpienia zwarcia bądź przepięcia. Tak właśnie dochodzi do rozłączenia obwodu elektrycznego.

Nie wahaj się i już dziś skorzystaj z naszej oferty!

Rozłączniki bezpiecznikowe D0

W tej kategorii jest 2 produktów