Szybkozłączki

Szybkozłączki – bezproblemowe łączenie i rozdzielanie przewodów

W jaki sposób szybko i bez trudu zamontować, a następnie połączyć różne przewody elektryczne? Najlepiej przy użyciu odpowiednio dobranej szybkozłączki. Produkty te stanowią podstawowe akcesorium każdego elektryka, choć zastosowanie znajdą także w rękach majsterkowiczów. Dzięki swojej konstrukcji, z ich obsługą nikt nie powinien mieć problemów. Oczywiście ważny przy tym staje się dobór właściwych produktów. Wszystko po to, aby szybkozłączka okazała się rzeczywiście przydatna. W naszym sklepie znajdziesz produkty dostosowane do wielu sposobów użycia.

Jak działa szybkozłączka? Jak wybrać właściwy model?

Jak sama nazwa wskazuje, produkty te mają zapewnić szybkie i niezawodne połączenie. Czego? Oczywiście przewodów – głównie w instalacjach domowych, choć sprawdzą się również w budynkach przemysłowych. Jak podłączyć złącza kablowe? Cała operacja polega na umieszczeniu ich w szybkozłączce i użyciu zacisku. Wiele produktów dostępnych w naszym sklepie zostały wyposażonych w specjalny system PUSH WIRE, który zdecydowanie skraca potrzebne do wykonania czynności. Proponujemy także modele z dźwigniami zwalniającymi. Jeśli zależy Ci na dodatkowej kontroli zacisku, postaw na szybkozłaczki elektryczne wyróżniające się przezroczystymi obudowami.

Co ważne, oferowane przez nas produkty zostały przystosowane do różnych poziomów napięcia znamionowego – 400 oraz 450 V. Warto więc przed zakupem zwrócić uwagę na ten parametr. W jaki jeszcze sposób zróżnicowane są dostępne szybkozłączki? Oczywiście pod względem liczby zacisków. Spore znaczenie ma także maksymalny przekrój przewodu, który możesz umieścić w produkcie, jak również długość odizolowania.

Każda szybkozłaczka elektryczna została wykonana z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają wysoką wytrzymałość mechaniczną, a także odporność na wpływ wszelkich czynników zewnętrznych. Oznacza to, że z powodzeniem możesz z nich korzystać w sieciach elektrycznych o różnej specyfice. To samo tyczy się samych przewodów.

Szybkozłączki

W tej kategorii jest 62 produktów