Oświetlenie dziecięce

Lampy dla dzieci

Oświetlenie dziecięce powinno łączyć funkcję użytkową, praktyczną z dekoracyjną. Wychodzimy z założenia, że dziecku lampka czy kinkiet po prostu powinien się podobać. Stąd w naszej ofercie wyjątkowe propozycje dla najmłodszych. Lampy dla dzieci w różnych kształtach, zawsze przygotowane z myślą o tym, aby oferowały delikatne, przyjazne dla oczu światło. W tej kategorii rodzice znajdą najwspanialsze wykonania znanych producentów. Produkcje zarówno montowane w suficie jako oświetlenie główne, jak i wersje nocne, idealne do postawienia na stoliczku czy biurku.

Zmień tradycyjną lampkę swojego dziecka w dekoracyjną, jedną z dostępnych w tej kategorii. Odmień pomieszczenie, a jednocześnie zadbaj o prawidłowe oświetlenie. Wybierz delikatne, przyjazne światło, które przede wszystkim będzie bezpieczne, przy tym w pełni funkcjonalne. Dostępne u nas modele sprawdzą się na przykład jako lampki nocne, które będą świecić się przez całą noc, jeśli najmłodsi nie lubią ciemności. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich możliwości w tej kategorii.

Żyrandole i kinkiety w różnych wydaniach

Szukasz dziecięcego oświetlenia, które jednocześnie będzie praktyczne i dekoracyjne? Postaw na żyrandol w kształcie pszczółki lub inny w tej kategorii. Możesz mieć pewność, że cechy, o których pisaliśmy, będą zachowane. Zapewniamy modele o różnej wysokości i szerokości, wykonane najczęściej z tworzywa sztucznego. Producenci oświetlenia dziecięcego wyposażyli żyrandole w dodatkowe klosze, które nieco tłumią światło, jednocześnie zapewniają większe bezpieczeństwo. Co powiesz na kinkiety w wielu kolorach i z dodatkowymi dekoracjami? Według nas to idealna propozycja do pokoju dziecięcego, jako dodatkowe oświetlenie.

Skutecznie zabezpieczające zatyczki gniazd

Dziecko zaczyna raczkować? Może już chodzi? W takim razie zabezpiecz wszystkie gniazdka znajdujące się w jego zasięgu. Polecamy do tego dedykowane zatyczki, które można wyjąć jedynie przy pomocy klucza. Wtedy będziesz miał pewność, że maluch nie włoży nic w gniazdko elektryczne i nie zrobi sobie krzywdy. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich możliwości z tej kategorii. Zadbaliśmy o komfort i bezpieczeństwo dzieci!

Oświetlenie dziecięce

W tej kategorii jest 2 produktów