Zaciski przyłączeniowe na szynę

Problem z mocowaniem kabli zasilających? Postaw na zaciski przyłączeniowe na szynę. W naszej ofercie nie zabraknie produktów, które z pewnością to ułatwią. Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje produkcje wykonane z tworzywa sztucznego, a także metalu. Wybór uzależniony będzie oczywiście od miejsca montażu, a także rodzaju łączonych kabli. Chcemy jednak podkreślić, że wszystkie dostępne zaciski pochodzą od cenionych, znanych wymagającym klientom producentów. Możesz liczyć na wysoką jakość wykonania, trwałość, a przy tym łatwość instalacji, co z pewnością weźmiesz pod uwagę podczas zakupów. Co ważne, w przypadku niektórych zacisków, sprzedajemy je w opakowaniach zbiorczych na przykład po 10 sztuk.

Poznaj producentów złączek przyłączeniowych

W naszym sklepie internetowym Eldor24 czekają na Ciebie zaciski przyłączeniowe na szynę stworzone przez doświadczonych producentów. Nasi dostawcy to zaufane marki, z którymi współpracujemy od lat. Doskonale wiemy, czego się spodziewać po ich produktach, dlatego tak chętnie wybieramy ich podczas nawiązywania współpracy. Mamy nadzieję, że jakość proponowanych zacisków spełni również Twoje oczekiwania. Przygotowaliśmy między innymi rozwiązania marki Hager, jednego z liderów w branży. To producent, który stawia sobie za cel tworzenie bezpiecznych, jednocześnie niezwykle trwałych, a przy tym przystępnych cenowo rozwiązań. Jednym z nich jest zacisk Volta, który u nas kupisz.

Prawidłowy przesył prądu tylko z zaciskami

Zaciski przyłączeniowe na szynę pozwolą skuteczniej i bezpieczniej przesyłać prąd kablami zasilającymi. Jak już pisaliśmy, nasza oferta obejmuje produkty z tworzywa sztucznego i metalowe. Jednym z nich jest zacisk na szynę Cu do kabla. Produkt, którego celem jest zatrzaśnięcie miedzianej szyny zbiorczej ze sprężyną ustalającą. Możliwe jest jego zastosowanie w szynach miedzianych o maksymalnej grubości 10 milimetrów. Przekrój przyłącza może mieć z kolei od 16 do 120 milimetrów kwadratowych. Sprawdź tą i inne propozycje w naszej ofercie.

Zaciski przyłączeniowe na szynę

W tej kategorii jest 1 produkt