Przedłużacze ogrodowe

Wytrzymałe, długie przedłużacze ogrodowe

Prace w ogrodzie to konieczność, jeśli zależy Ci na świetnie wyglądających żywopłotach, rabatkach czy trawnikach. Żeby w odpowiedni sposób zadbać o własny teren zielony, należy jednak korzystać nie tylko ze specjalistycznych środków ochrony roślin, ale również nowoczesnych sprzętów elektrycznych. Piły, nożyce, kosiarki, sekatory, glebogryzarki – wszystko to wymaga stałego dostępu do energii elektrycznej. Jak jednak wiadomo, w ogrodzie jest z tym różnie.

Nic straconego! Z pomocą przychodzą bowiem oferowane przez przedłużacze ogrodowe, które umożliwią obsługę wspomnianych sprzętów w każdym miejscu, nawet bardzo oddalonym od źródła zasilania. Dzięki nim, możesz na zawsze porzucić sprzęty ręczne, na rzecz znacznie skuteczniejszego osprzętu elektrycznego.

Jaki przedłużacz ogrodowy wybrać?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ogród jest inny. Różne są również potrzeby osób, które się nim zajmują. Z tego powodu zadbaliśmy o to, aby nasza oferta była możliwie jak najbardziej rozbudowana. Zapewniamy dostęp do przedłużaczy zróżnicowanych pod każdym istotnym względem. Uwagę zwróć przede wszystkim na ich długość, która powinna być dopasowana do odległości od źródła zasilania. W naszej ofercie znajdziesz między innymi przedłużacze ogrodowe 20 m, 30 m oraz 40 m. Są one więc przystosowane do pracy w ogrodach o różnej wielkości.

Każdy przedłużacz ogrodowy wykonany został ze specjalnego tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne i wpływ czynników zewnętrznych. Gwarantuje to ich bezawaryjną pacę w różnych warunkach. Co równie istotne, występują one w kolorze pomarańczowym. Są doskonale widoczne nawet w wysokiej trawie, dlatego nie musisz obawiać się, że nie zauważysz ich w trakcie prac ogrodowych.

Wysokiej jakości przedłużacz ogrodowy umożliwia obsługę wszystkich sprzętów elektrycznych, nawet z dala od domu i najbliższego źródła zasilania. Mocny, długi kabel zapewnia stały dopływ energii, jak również odpowiednie bezpieczeństwo użycia dowolnego urządzenia ogrodowego.

Przedłużacze ogrodowe

W tej kategorii jest 11 produktów