Oprawy meblowe

Oprawy meblowe to tak zwane oczka wbudowane w konstrukcję szaf, blatów i innych elementów mebli najczęściej w kuchni. Są idealnym oświetleniem dodatkowym, choć należy zauważyć, że użytkownicy chętnie wybierają je również na oświetlenie główne. W naszym sklepie internetowym czekają na Ciebie oprawy ruchome, bardzo praktyczne i występujące w różnych odcieniach. Stworzyliśmy kategorię, w której nie zabrakło pięknie wykończonych opraw meblowych o wysokim stopniu ochrony przeciw zanieczyszczeniom. Proponujemy  mocne oświetlenie znanych producentów, między innymi marki Brilum. Nasza oferta obejmuje produkcje ruchome oraz liniowe. Mamy nadzieję, że znajdziesz w tej kategorii coś, czego aktualnie szukasz.

Lampki podszafkowe – idealne do kuchni

Decydując się na oprawy meblowe, możesz umieścić je w dowolnym miejscu. Nie da się jednak ukryć, że to właśnie kuchnia jest pomieszczeniem, gdzie te trafiają najchętniej. To tam punktowe źródła światła są wręcz niezbędne. Codzienne czynności między innymi gotowanie przy odpowiednim oświetleniu to zadanie przyjemniejsze, a czas przygotowania posiłku krótszy. Zachęcamy do montażu opraw meblowych również w szafkach lub półkach. Dzięki temu po otwarciu nawet nocą ukaże Ci się pełne wnętrze i to, co się w nim znajduje. Mamy na uwadze bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego też wszystkie nasze lampki meblowe pracują na napięciu zaledwie 12V. To większa ochrona dla użytkownika, jednocześnie mniejsza awaryjność samych opraw.

Oprawy meblowe – długa żywotność

W sklepie Eldor możesz liczyć na produkty cenionych, znanych na całym świecie producentów. Chcemy, abyś mógł wybierać spośród wielu możliwości, dlatego ciągle poszerzamy ofertę. Oprawy meblowe, jakie u nas kupisz to produkcje o mocy około 20W, pracujące na niskim napięciu. To powoduje, że są wręcz bezawaryjne, a ich główną zaletą jest długa żywotność liczona w tysiącach godzin pracy. Jeśli uważasz, że lampki meblowe to coś, czego aktualnie potrzebujesz, złóż zamówienie. Masz pytania dotyczące oferty? W takim razie zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde z nich.

Oprawy meblowe

W tej kategorii jest 8 produktów