Filtruj według

Kolor
więcej... mniej
Długość (cm)
więcej... mniej
Szerokość (cm)
więcej... mniej
Wysokość (cm)
więcej... mniej
Filtr
Kanały kablowe instalacyjne

Stworzenie sieci instalacji elektrycznej wymaga zastosowania specjalnych akcesoriów, dzięki którym będzie możliwe rozprowadzenie przewodów po budynku. Wykorzystuje się do tego kanały elektroinstalacyjne, w których umieszcza się kable i doprowadza do wybranych punktów pomieszczenia. Takie rozwiązanie ogranicza konieczność skuwania ścian oraz przeprowadzania kosztownego remontu, gdyż za pomocą kanałów do kabli możesz rozbudować instalację bezpośrednio na tynku. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów elektroinstalacyjnych, dzięki którym stworzysz funkcjonalną i bezpieczną sieć elektryczną w swoim domu.

Kanał do kabli – do czego służy?

Częstym problemem przy projektowaniu instalacji jest rozprowadzenie przewodów tak, aby nie przeszkadzały w wygodnym korzystaniu z pomieszczenia i nie wpływały negatywnie na estetykę wnętrza. Rozwiązaniem mogą być kanały instalacyjne, które pozwolą Ci ukryć kable elektryczne czy teleinformatyczne w specjalnej obudowie. Zazwyczaj przyjmują one formę listwy, którą puszcza się przewody na ścianie, tak by były niewidoczne i odpowiednio zabezpieczone. Kanały elektroinstalacyjne pełnią szereg istotnych funkcji, takich jak:

  • dyskretne maskowanie przewodów,

  • ochronę kabli przed uszkodzeniem,

  • uporządkowanie okablowania,

  • rozprowadzenie instalacji do różnych pomieszczeń.

Kanały kablowe pozwolą Ci stworzyć sieci elektryczną bez konieczności naruszania tynku i przebudowy pomieszczenia. Są łatwe w montażu i znajdą szerokie zastosowanie w domach, biurach i zakładach pracy.

Kanały elektroinstalacyjne – sklep internetowy

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór akcesoriów elektroinstalacyjnych, które pomogą Ci w stworzeniu bezpiecznej sieci zasilania. Oferujemy kanały instalacyjne o różnych wielkościach i typach konstrukcji, które dopasujesz do konkretnego projektu elektryki. W sprzedaży mamy minimalistyczne listwy oraz kanały kablowe o większej średnicy, w których możesz umieścić wiele przewodów.

Zapraszamy do zapoznania z pełnym asortymentem sklepu, gdzie oprócz kanałów do kabli znajdziesz również inne akcesoria elektroinstalacyjne.

Kanały kablowe instalacyjne

W tej kategorii jest 25 produktów