Przedłużacze zwijane

Przedłużacze zwijane o różnej długości

Stały dostęp do energii elektrycznej jest niezwykle potrzebny na budowie, w ogrodzie, warsztacie i wielu innych miejscach, w których wykorzystywane są urządzenia zasilane prądem. Niestety, nie zawsze jest to możliwe. Utrudnienia w dostawie energii zazwyczaj związane są ze zbyt dużą odległością od jej źródła. Problem ten pozwala rozwiązać przedłużacz zwijany, który w naszym sklepie występuje między innymi w odmianie bębnowej.

Jest to okrągłe urządzenie wyposażone w kilka gniazdek elektrycznych, a także rozwijany przewód, który należy podłączyć do źródła zasilania. Dzięki niemu, możliwe staje się dostarczenie energii do najróżniejszych miejsc, znacznie oddalonych od budynków. Co ważne, bębnowa konstrukcja pozwala na bardzo szybkie rozwinięcie i zwinięcie kabla, co znacznie ułatwia jego wykorzystanie. Do tego wszystkiego dochodzą wszelkie niezbędne mechanizmy bezpieczeństwa, stanowiące ochronę dla użytkownika oraz urządzeń podpiętych do sieci elektrycznej. Nasze przedłużacze bębnowe przystosowane zostały zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Z tego też powodu na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Jaki przedłużacz bębnowy wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Konstrukcja oferowanych przez nas przedłużaczy elektrycznych wpływa na wysoki komfort stosowania. Wyposażone zostały bowiem w specjalne rączki do ich przenoszenia, a także zwijania oraz rozwijania kabla. Podczas wyboru konkretnego produktu, zwróć uwagę przede wszystkim na długość przewodu. Oferujemy między innymi przedłużacze bębnowe 25 m oraz 50 m. Dzięki temu łatwo znajdziesz produkt, który okaże się odpowiedni do konkretnego zastosowania.

Na co jeszcze zwrócić uwagę? Na liczbę gniazd elektrycznych znajdujących się na bębnie, a także gwarantowany stopień ochrony. Przy jego pomocy dowiesz się, w jakich dokładnie warunkach i miejscach przedłużacz może być używany – czy jedynie wewnątrz pomieszczeń czy również na zewnątrz. Przedłużacz bębnowy to produkt niezwykle przydatny. Umożliwia on bowiem użycie wielu sprzętów w miejscach, gdzie trudno o dostęp do sieci elektrycznej.

Przedłużacze zwijane

W tej kategorii jest 19 produktów