Listwy zaciskowe

Elektryczne listwy zaciskowe

Rozbudowa sieci elektrycznej nie zawsze jest możliwa bez użycia odpowiednich, dobrze dobranych urządzeń i akcesoriów. Zwłaszcza gdy w grę wchodzą tory prądowe o różnym poziomie natężenia. Do ich rozdzielania idealnie nadają się listwy zaciskowe. W naszym sklepie znajdziesz je w wielu wersjach, zróżnicowanych pod względem kluczowych parametrów technicznych. Sprawdź, z czego możesz skorzystać!

Jak wybrać dobrą listwę zaciskową?

Prawidłowego działania sieci elektrycznej nie zapewnią pierwsze lepsze produkty. Podczas ich zakupu musisz zwrócić uwagę na szereg istotnych kwestii i parametrów. Jednym z nich jest maksymalny przekrój przewody. W naszym sklepie znajdziesz listwy umożliwiające podłączenie od kilku do nawet kilkunastu przewodów o przekroju 16 mm2. Dzięki temu możesz liczyć na naprawdę szeroki wybór, w zależności od konkretnych potrzeb, jak również specyfiki sieci.

Co ważne, nasze listwy zaciskowe elektryczne są przystosowywana do montażu w różnych instalacjach. Nie tylko w tych domowych, ale również przemysłowych. Z tego też powodu oferowane przez nas produkty są mocno zróżnicowane pod względem liczby wszystkich dostępnych torów, co także ułatwia ich dobór do poszczególnych rozwiązań. Co ważne, zapewniamy też dostęp do modeli dwurzędowych, a także niepalnych.

Na co jeszcze możesz liczyć? Między innymi na to, że kupiona u nas listwa zaciskowa została dostosowana do pracy w różnych warunkach. Część z nich zapewnia przy tym skuteczną osłonę izolacyjną przed dotykiem. Warto szukać tej informacji w specyfikacji sprzedawanych produktów!

Listwy zaciskowe elektryczne bez wątpienia należą do podstawowego osprzętu instalacyjnego. Korzystają z nich elektrycy, elektroinstalatorzy, a także użytkownicy domowi dysponujący umiejętnościami wystarczającymi do prawidłowej rozbudowy sieci elektrycznej. W naszym sklepie znajdziesz listwy spełniające każde kryteria. Serdecznie zachęcamy więc do dokładniejszej analizy dostępnej oferty.

Listwy zaciskowe

W tej kategorii jest 23 produktów