Moduły i Diody LED

Moduły i diody LED

Moduły oraz diody LED dostępne w naszej ofercie mają szerokie zastosowanie. Idealnie sprawdzą się między innymi w branży reklamowej, gdzie mogą stanowić podświetlenie dla liter przestrzennych. To jednak nie wszystko, zachęcamy do ich wyboru również w przypadku kasetonów. Oczywiście to jedynie przykłady tego, gdzie z powodzeniem mogą zagościć. Wszystko to za sprawą swoich właściwości i parametrów technicznych. Wysoka skuteczność świetlna to ich główna zaleta, ale nie jedyna. Nie da się ukryć, że na szerokie zastosowanie wpływa liczba cykli włącz/wyłącz, która może wynieść nawet kilkadziesiąt tysięcy. 

Wiele dostępnych w naszej ofercie modułów LED sprawdzi się w akwariach, umożliwia to ich wodoszczelność. Trwałość do kilkudziesięciu godzin pracy również wpływa na popularność oraz oczywiście jakość dostępnych produktów. Chcemy podkreślić, że w naszym sklepie internetowym czekają na Ciebie moduły LED o różnym kącie rozsyłu światła czy zmiennej liczbie diod. Ostateczny wybór należy oczywiście do Ciebie, jednak jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, a chętnie na każde odpowiemy.

Lampy podtynkowe LED

To jednak nie koniec, w naszym sklepie internetowym czekają na Ciebie również lampy podtynkowe LED, panele przeznaczone między innymi do zabudowy w kasetonowych lub modułowych sufitach podwieszanych. Nie zabrakło modułów LED 12V do samochodu o wysokim strumieniu świetlnym i naturalnej temperaturze barwowej. Moc poszczególnych lamp podtynkowych różni się w zależności od konkretnego modelu, co ułatwi wybór tej idealnej. 

Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że również trwałość znamionowa, współczynnik oddawania barw czy stopień ochrony i klasa ochrony porażeniowej będą się od siebie różnić. Dzięki temu szybko i skutecznie odszukasz egzemplarz dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasze produkty świetnie nadają się jako energooszczędne zamienniki dla tradycyjnych, świetlówkowych źródeł światła. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich dostępnych możliwości.

Moduły i Diody LED

W tej kategorii jest 3 produktów