Projektory

Projektory LED zewnętrzne pozwalają stworzyć niezapomniane wrażenia za sprawą wyświetlania iluminacji z pomocą dodatkowej nakładki. Dziś jednak o projektorach, których zadanie jest nieco inne, a mianowicie mocne rozświetlenie basenów nocą. W naszym sklepie internetowym znajdziesz modele LED w wersji wodoszczelnej. Chcemy, abyś mógł w pełni cieszyć się dodatkowym oświetleniem bez obaw o jakiekolwiek uszkodzenia urządzenia. W ofercie czekają na Ciebie wersje ze wbudowanym źródłem światła, o na przykład zielonym kloszu. To produkty z dodatkowymi zaczepami montażowymi, co mocno ułatwi samą instalację w basenie. Polecamy takie projektory LED zewnętrzne wszystkim tym, którzy chcą, aby woda również nocą miała piękną barwę i zachęcała do pływania lub relaksu.

Projektory LED – parametry jakościowe

W naszym sklepie internetowym znajdziesz między innymi projektory LED zewnętrzne marki Kanlux. To firma, która stawia na jakość, stąd bardzo dobre parametry jej urządzeń. Przygotowaliśmy między innymi model Akven, który jak sama nazwa wskazuje, montowany jest w akwenach wodnych. Oferuje całkowitą wodoszczelność, o czym świadczy klasa IP68. To jednak nie wszystko, trwałość diody użytej we wnętrzu projektora szacowana jest na ponad 25 tysięcy godzin pracy. Produkt został sklasyfikowany w klasie energetycznej A+, możesz więc liczyć na oszczędne zużycie energii przez projektor. Zachęcamy jednak do przejrzenia wszystkich innych możliwości, tych nie brakuje w naszym sklepie.

Akcesoria do oświetlenia zewnętrznego

Oprócz projektorów LED zewnętrznych w tej kategorii spotkasz także naświetlacze LED, montowane na zewnątrz, jednak już nie w akwenach wodnych. Miejscem ich podjazdu są głównie podjazdy i inne utwardzone powierzchnie, jak również elewacje domów i budynków. Oferujemy także wygodne statywy do naświetlaczy, to już jednak produkcje sprawdzające się przede wszystkim na budowie. Mamy nadzieje, że znajdziesz w tej kategorii coś, czego aktualnie potrzebujesz. Jeśli nie wiesz co wybrać, masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.

Projektory

W tej kategorii nie ma produktów.