Domofony

Domofony

Domofon w bloku to nieodłączna część każdego mieszkania. Z jego pomocą nie tylko możesz się komunikować z osobą na zewnątrz, ale również otwierać jej drzwi do klatki. Dlatego też zachęcamy do przejrzenia wszystkich dostępnych u nas urządzeń tego rodzaju. Stworzyliśmy kategorię, w której nie brak wysokiej jakości produktów od cenionych dostawców. Zdywersyfikowaliśmy ofertę, dzięki czemu domofony do bloku nie tylko wyglądają inaczej, ale również oferują zmienne funkcje. Dzięki temu masz szansę odszukać urządzenie, jakiego potrzebujesz i które spełni Twoje wszelkie oczekiwania. Znajdziesz u nas również domofony do bramy, sprawdzą się oczywiście w domach jednorodzinnych. Chcemy podkreślić, że nie brak u nas innych urządzeń, których przeznaczeniem jest właśnie budynek z jedną mieszkającą rodziną. Szeroka oferta to zasługa naszej wieloletniej współpracy z wysoko opiniowanymi dostawcami. 

Bezprzewodowe telefony/domofony – jakie wybrać?

Telefon i domofon w jednym? To doskonały wybór. W naszym sklepie internetowym znajdziesz takie urządzenia. Stawiaj na modele, w których istnieje możliwość wyboru dźwięków dzwonka dla domofonu i telefonu. Wybierz egzemplarz estetycznie wykończony, szczelny i stabilny z panelem do montażu na tynku, jeśli będziesz tego chciał. Polecamy wersje z szeroką częstotliwością transmisji, duża liczba kanałów i odpowiednią mocą sygnału częstotliwości nośnej. W naszym sklepie internetowym kupisz domofon cyfrowy z telefonem wykonany z najwyższej klasy materiałów. Możesz liczyć na długie i bezproblemowe użytkowanie.

Zestawy domofonów od znanych producentów

Współpracujemy z największymi dostawcami domofonów bezprzewodowych i przewodowych. W naszej ofercie nie zabrakło urządzeń marki Proel, która jest bez dwóch zdań jednym z liderów sprzedaży na rynku. Polecamy także przejrzeć urządzenia firmy Orno oraz pozostałych producentów. Każde urządzenie to sprzęt przetestowany, w pełni nowy i sprawny, gotowy do podłączenia i działania. Jeśli masz pytania dotyczące domofonów bezprzewodowych z otwieraniem furtki lub wersji domowych, zachęcamy do kontaktu.

Domofony

W tej kategorii jest 4 produktów