Oprawy pod tuby LED

Nowoczesne, energooszczędne i wydajniejsze świetlówki LED zwane też tubami LED to doskonałe rozwiązanie w przestrzeni biurowej i produkcyjnej. Oprawy wyposażone w takie źródła światła to sposób na wielogodzinne oświetlanie konkretnych powierzchni bez spadków energii. Co więcej, przy jednocześnie niewielkim nagrzewaniu się źródła, jak i przy niskim poborze energii. To bardzo opłacalny wybór wszędzie tam, gdzie światło pracuje nieprzerwanie przez cały dzień. Chcemy zauważyć, że wymiana tradycyjnych świetlówek na tuby LED przy jednoczesnym braku zmiany oprawy, może nie przynieść zamierzonych efektów. Stara obudowa, używana, zabrudzona lub zmatowiona może skutecznie ograniczać korzyści płynące ze stosowania technologii LED. Dlatego polecamy oprawy pod tuby LED w wersji hermetycznej, przejrzystej i w pełni bezpiecznej.

Oprawy i ich właściwości

Oprawy pod tuby LED, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii to modele z uchwytami do mocowania w suficie. Ich montaż jest więc prosty i szybki, a stabilność po instalacji stoi na wysokim poziomie. Proponowane modele mają między innymi metalowe odbłyśniki, zasilane są obustronnie i występują w kilku wersjach, jeśli chodzi o wymiary. Ich konstrukcje wyposażone są w zatrzaski dla lepszej stabilizacji. Nasza oferta obejmuje oprawy hermetyczne o wysokim stopniu ochrony dochodzącym do IP65. To pozwala na ich montaż w miejscach o trudnych warunkach pracy, między innymi warsztatach samochodowych czy halach produkcyjnych.

Technologia LED – dlaczego warto?

Oprawy pod tuby LED to sposób na instalacje tej technologii oświetlenia w miejscach pracy fizycznej czy umysłowej. LED to przede wszystkim wysoka skuteczność, światło jasne, przyjazne dla oczu o wysokim współczynniku oddawania barw. Chcemy zaznaczyć, że tego typu oświetlenie będzie także energooszczędne. W porównaniu do tradycyjnych świetlówek pobór energii modeli elektroluminescencyjnych będzie nawet dwukrotnie mniejszy. Technologia ta jest bardzo trwała, żywotność oświetlenia sięga kilku do kilkunastu tysięcy godzin pracy! Zachęcamy do przejrzenia opraw pod tuby LED i zakupu jednego z modeli!

Oprawy pod tuby LED

W tej kategorii jest 3 produktów