Filtruj według

Typ
więcej... mniej
Stopień ochrony (IP)
więcej... mniej
Ilość kanałów
więcej... mniej
Zasilanie (V)
więcej... mniej
Prąd maksymalny (A)
więcej... mniej
Ilość wyjść
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Napięcie (V)
więcej... mniej
Typ trzonka
więcej... mniej
Wysokość (mm)
więcej... mniej
Średnica (mm)
więcej... mniej
Moc (W)
więcej... mniej
Szerokość (mm)
więcej... mniej
Filtr
Osprzęt do opraw oświetleniowych

Osprzęt do opraw oświetleniowych 

Oprawy oświetleniowe to nie tylko to, co widać gołym okiem. W ich wnętrzu skrywają się dodatkowe elementy, urządzenia, części, które wpływają na jakość, czy długość ich pracy. Dlatego też do naszej oferty wprowadziliśmy osprzęt do opraw oświetleniowych. Urządzenia od znanych producentów, w pełni sprawne, testowane pod kątem wydajności. Kupisz u nas zróżnicowane, często jakże niezbędne elementy, między innymi profile LED o długości metra, oprawki ceramiczne z gwintem E27 czy też zasilacze hermetyczne w wielu wersjach. 

Zdecydowaliśmy się zdywersyfikować ofertę, bo doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że to pozwoliło nam dotrzeć do nowych klientów. Ty z kolei tylko na tym skorzystasz, mamy nadzieję, że znajdziesz to, czego aktualnie szukasz. Może to sterownik RGB do sterowania diodami LED? Zachęcamy do przejrzenia wszystkich możliwości w tej kategorii. Mamy nadzieję, że jeden z produktów spełni Twoje oczekiwania.

Zasilacze hermetyczne i oprawki ceramiczne

Osprzęt do opraw oświetleniowych to między innymi zasilacze hermetyczne o zwiększonej odporności na wilgoć, pył i inne zanieczyszczenia. Nasza oferta obejmuje modele pracujące najczęściej na napięciu 12V, oferujące zróżnicowaną moc od niskich wartości około 20 W do tych dużo wyższych, na przykład 150 W. Natężenie w modelach także jest nieco inne, jak również same wymiary zasilaczy hermetycznych. Zachęcamy także do przejrzenia opraw ceramicznych z uchwytem i wersji termoplastycznych.

W ofercie również sterowniki RGB

Zapraszamy do zakupu skutecznie pracujących sterowników RGB. Produkty te przeznaczone są do sterowania diodami LED. Wszystko z pomocą przycisków zwiernych podłączonych do wejść IN1 i IN2. Stosując sterowniki, możliwe jest wybieranie spośród trzech programów świecenia diodami oraz 10 zdefiniowanych kolorów. Wybór kolorów odbywa się za sprawą modulacji PWM z rozdzielczością 9 bitów. Co ważne, sterowniki są proste w montażu, najczęściej wykonuje się go w standardowej puszcze o średnicy 6 centymetrów.

Osprzęt do opraw oświetleniowych

W tej kategorii jest 154 produktów