Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
0 158
Producenci
Filtr
Osprzęt do opraw oświetleniowych

Osprzęt do opraw oświetleniowych 

Oprawy oświetleniowe to nie tylko to, co widać gołym okiem. W ich wnętrzu skrywają się dodatkowe elementy, urządzenia, części, które wpływają na jakość, czy długość ich pracy. Dlatego też do naszej oferty wprowadziliśmy osprzęt do opraw oświetleniowych. Urządzenia od znanych producentów, w pełni sprawne, testowane pod kątem wydajności. Kupisz u nas zróżnicowane, często jakże niezbędne elementy, między innymi profile LED o długości metra, oprawki ceramiczne z gwintem E27 czy też zasilacze hermetyczne w wielu wersjach. 

Zdecydowaliśmy się zdywersyfikować ofertę, bo doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że to pozwoliło nam dotrzeć do nowych klientów. Ty z kolei tylko na tym skorzystasz, mamy nadzieję, że znajdziesz to, czego aktualnie szukasz. Może to sterownik RGB do sterowania diodami LED? Zachęcamy do przejrzenia wszystkich możliwości w tej kategorii. Mamy nadzieję, że jeden z produktów spełni Twoje oczekiwania.

Zasilacze hermetyczne i oprawki ceramiczne

Osprzęt do opraw oświetleniowych to między innymi zasilacze hermetyczne o zwiększonej odporności na wilgoć, pył i inne zanieczyszczenia. Nasza oferta obejmuje modele pracujące najczęściej na napięciu 12V, oferujące zróżnicowaną moc od niskich wartości około 20 W do tych dużo wyższych, na przykład 150 W. Natężenie w modelach także jest nieco inne, jak również same wymiary zasilaczy hermetycznych. Zachęcamy także do przejrzenia opraw ceramicznych z uchwytem i wersji termoplastycznych.

W ofercie również sterowniki RGB

Zapraszamy do zakupu skutecznie pracujących sterowników RGB. Produkty te przeznaczone są do sterowania diodami LED. Wszystko z pomocą przycisków zwiernych podłączonych do wejść IN1 i IN2. Stosując sterowniki, możliwe jest wybieranie spośród trzech programów świecenia diodami oraz 10 zdefiniowanych kolorów. Wybór kolorów odbywa się za sprawą modulacji PWM z rozdzielczością 9 bitów. Co ważne, sterowniki są proste w montażu, najczęściej wykonuje się go w standardowej puszcze o średnicy 6 centymetrów.

Osprzęt do opraw oświetleniowych

W tej kategorii jest 142 produktów