Odgałęźniki

Odgałęźniki są niezwykle ważnym elementem każdej instalacji, stosuje się je głównie jako sprzęt pomiarowy. Przygotowaliśmy bogatą ofertę tych urządzeń dla wszystkich wymagających klientów. Zdecydowaliśmy się wprowadzić różnorodność do asortymentu, bo doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy może potrzebować odgałęźnika instalacyjnego o nieco innych parametrach. Nasze produkcje pochodzą od cenionych, zaufanych dostawców. To jakościowe wyroby, które bez problemu poradzą sobie z każdym zadaniem, jakie przed nimi postawisz. Proponujemy na przykład model o pięciu biegunach z przewodem głównym i odgałęzienia wykonanym z wysokiej klasy aluminium i miedzi. Produkcje, jakie udostępniamy, mają zmienny nominalny przekrój przewodu odgałęzienia, i przewodu głównego, co za tym idzie, dobór właściwego odgałęźnika instalacyjnego nie powinien być problematyczny.

Odgałęźniki znanych producentów

Z naszymi dostawcami współpracujemy od wielu lat. Wprowadziliśmy do oferty produkcje wielu znanych i chętnie wybieranych marek. Jednym z nich jest Elektroplast, firma, która ma bogate doświadczenie w produkcji odgałęźników dla odbiorców prywatnych i przedsiębiorstw, również handlowych. Co ważne, to nie jedyna marka, na jaką możesz u nas postawić. Sprawdź szeroką ofertę odgałęźników instalacyjnych od firmy Pokój. Chcemy podkreślić, że każdy egzemplarz, jaki został wprowadzony do naszego asortymentu to produkt testowany, możesz mieć pewność jego poprawnego działania zaraz po zainstalowaniu.

Najważniejsze parametry naszych odgałęźników

Wybierając odgałęźnik instalacyjny, zwróć uwagę na kilka najważniejszych parametrów. Przede wszystkim liczbę biegunów i podłączeń. Nie zapomnij o nominalnym przekroju przewodu odgałęzienia, rodzaju kanału zaciskowego przewodu głównego i odgałęzienia. Pamiętaj o tym, aby stawiać na odgałęźniki instalacyjne z połączeniem śrubowym, są trwałe i stabilne podczas użytkowania. Sposób montażu również może mieć znaczenie, polecamy wersje na szynę DIN. Mamy nadzieję, że znajdziesz egzemplarz dla siebie.

Odgałęźniki

W tej kategorii jest 15 produktów