Filtruj według

Szerokość (mm)
więcej... mniej
Rozmiar (mm)
więcej... mniej
Ilość sztuk
więcej... mniej
Filtr
Klucze warsztatowe

Właśnie kompletujesz wyposażenie swojego warsztatu pracy? W takim razie w pierwszej kolejności powinieneś pomyśleć o zaopatrzeniu się w najwyższej jakości klucze warsztatowe dostępne w sklepie Eldor24. To funkcjonalne narzędzia, które znajdują zastosowanie przede wszystkim w trakcie naprawy pojazdów mechanicznych, ale nie tylko. Możesz także z powodzeniem sięgać po nie również w trakcie zwykłych, domowych prac. Tego typu klucze posłużą Ci na przykład do dokręcenia poluzowanych zaworów w instalacjach hydraulicznych, jak również przy montażu mebli i sprzętu AGD. Klucze samochodowe na ogół produkowane są z wytrzymałej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne stali. Dzięki temu danym narzędziem pracy będziesz mógł posługiwać się przez długi czas. Tego typu przyrządy na ogół dobrze trzymają się w dłoniach i nie wyślizgują się z nich w trakcie pracy. Możesz nimi zatem swobodnie operować w trakcie wykonywanie rozmaitych czynności montażowych oraz instalacyjnych. 

Klucze warsztatowe – różne modele na wyciągnięcie ręki

W sklepie Eldor24 dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci nieograniczony dostęp do różnego rodzaju narzędzi pracy. Sprzedajemy różnego rodzaju klucze warsztatowe. Wśród nich warto zwrócić uwagę m.in. na modele płasko-oczkowe oraz oczkowe z grzechotką, które wyróżniają się uniwersalnością zastosowania. W naszej ofercie znajdziesz również najwyższej jakości produkty nasadowe. Jeśli chcesz nabyć trwałe i funkcjonalne klucze, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będą klucze samochodowe udarowe, przy których wytwarzaniu zastosowano technologię kucia. Takie produkty można bez obaw wystawiać na większe obciążenia. Klucze nastawne rozsuwane doskonale nadają się natomiast do odkręcania i przykręcania śrub o różnej rozpiętości.

Klucze samochodowe do każdego warsztatu pracy

Nie ma znaczenia, czy jesteś profesjonalnym mechanikiem samochodowym, czy majsterkowiczem-amatorem. Kupione u nas klucze warsztatowe z pewnością przydadzą Ci się przy różnych sytuacjach. Nie zwlekaj zatem i już dziś skorzystaj z naszej oferty!

Klucze warsztatowe

W tej kategorii jest 12 produktów