Układy sterowania oświetleniem

Bezprzewodowe sterowanie oświetleniem

Oferujemy wysokiej klasy sterowniki oświetlenia, które pozwalają na zdalne dostosowywanie pracy urządzeń różnego typu. Zdecydowanie ułatwią one sterowanie oświetleniem w domu, w ogrodzie, na podjeździe czy też w firmie. Co najważniejsze, wszystkie polecenia przekazywane są na odległość, bez konieczności podchodzenia do włącznika.

Dzięki sterownikom, skorzystać możesz z wygodnego pilota, zapewniającego dostęp do wszystkich kluczowych funkcji. Jest to najlepszy sposób na wyłączanie i załączanie oświetlenia, a także zmianę jego intensywności bądź barwy. Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju żarówki bądź diody zostały zamontowane w urządzeniach końcowych.

Sterownik oświetlenia – jaki wybrać?

W katalogu produktowym znalazły się sterowniki kompatybilne z wszystkim instalacjami i różnymi sprzętami. Zakupić możesz na przykład sterownik oświetlenia LED – bardzo dobrze współpracuje on z diodami dekoracyjnymi, montowanymi na przykład przed domem i w ogrodzie.

Każdy sterownik do oświetlenia został dokładnie opisany za pośrednictwem kluczowych parametrów technicznych. Podczas wyboru zwróć uwagę nie tylko na jego wymiary, ale również liczbę przekaźników i kanałów. Nie bez znaczenia jest także obudowa, a raczej materiał, z którego została wykonana. Każdy sterownik oświetlenia dostępny w sklepie gwarantuje doskonałą wytrzymałość mechaniczną w różnych warunkach. W ten sposób zyskujesz pewność, że urządzenie będzie działało bez zastrzeżeń przez bardzo długi czas.

Bezprzewodowy sterownik oświetlenia to produkt, dzięki któremu dostosowywanie pracy urządzeń świetlnych staje się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze. Z dość dużej odległości możesz bowiem nie tylko włączyć i wyłączyć diodę bądź żarówkę, ale także zmienić intensywność i barwę oświetlenia (jeśli pozwala na to instalacja). Koniec podchodzenia do wyłącznika za każdym razem. Co ważne, w naszej ofercie znajdziesz sterowniki przystosowane do pracy w różnych warunkach i z różnymi instalacjami. Bez trudu znajdziesz więc coś, co spełni Twoje wymagania.

Układy sterowania oświetleniem

W tej kategorii jest 7 produktów