Filtruj według

więcej... mniej
Producenci
Cena
223 456
Materiał
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Pojemność akumulatora [Ah]
więcej... mniej
Filtr
Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe

Jeśli myślisz o nabyciu wysokiej jakości wiertarko-wkrętarki, doskonale trafiłeś! W ofercie prowadzonego przez nas sklepu internetowego Eldor24 znajdziesz funkcjonalne modele, które świetnie sprawdzą się przy różnych pracach warsztatowych. Dzięki nim można łatwo złożyć meble oraz wykonać remont pokoju. Stanowią one także niezastąpiony element wyposażenia warsztatu pracy każdego majsterkowicza. Wkrętarka akumulatorowa wyróżnia się wydajnością działania oraz bezpieczeństwem stosowania. Ze względu na to, że nie wymaga ona zasilenia sieciowego, można ją z powodzeniem wykorzystywać także w miejscach, gdzie nie ma dostępu do źródła prądu. Tego typu modele są bardzo wygodne w użyciu. Większość z nich odznacza się niewielką wagą oraz ergonomicznym kształtem. Ich dodatkowym atutem jest odpowiednio wyprofilowana rękojeść, która dobrze trzyma się w dłoniach. To sprawia, że nowoczesnym sprzętem można bez problemu operować w trakcie pracy.

Wiertarko-wkrętarki – idealne do różnych zadań specjalnych

Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe o wyższej mocy silnika doskonale nadają się do wykonywania otworów oraz umieszczania tam wkrętów o różnej wielkości. W trakcie pracy wykorzystują one dużą siłę nacisku, dlatego bez problemu radzą sobie z przewiercaniem także metalowych i drewnianych elementów. Są one niezastąpione podczas wykonywania prac remontowych. Po wiertarko-wkrętarkę będziesz też często sięgał podczas urządzania wnętrza pokoju. Nowoczesne urządzenia wyposażone są w dwa funkcjonalne akumulatory litowo-jonowe. To zagwarantuje Ci ciągłość pracy, nawet wówczas, gdy jeden z tych modeli się rozładuje. 

Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe i inne akcesoria

Dostępne u nas wiertarko-wkrętarki sprzedawane są w zestawie z różnymi innymi akcesoriami. Poza dodatkowym akumulatorem do wymiany w skład kompletu wchodzi także praktyczna ładowarka. Nowoczesny akumulator ładuje się bardzo szybko. Jest on gotowy do pracy w ciągu godziny od podłączenia do źródła zasilania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Naprawdę warto!

Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe

W tej kategorii jest 2 produktów