Baterie pastylkowe

Baterie pastylkowe

Baterie pastylkowe stosowane są powszechnie w wielu urządzeniach elektronicznych. Sprawdzają się głównie w tych mniejszych, takich jak piloty do samochodu, niewielkie zabawki czy też w zegarkach. Jedno z tych lub innych urządzeń wykorzystujących do zasilania tego typu baterie przestało działać? W takim razie czas na wymianę, postaw na jedną z propozycji dostępnych w tej kategorii. Znajdziesz u nas modele o zmiennej mocy znamionowej, jednocześnie w wielu wymiarach. Dobierzesz oznaczenie i rozmiar baterii pastylkowych do własnych potrzeb.

Stworzyliśmy kategorię, w której zdecydowaliśmy się zdywersyfikować asortyment. Dlatego też baterie pastylkowe występują w wielu wydaniach. Mamy nadzieję, że sprostamy Twoim oczekiwaniom pod kątem jakości poszczególnych modeli. Wykonali je znani i chętnie wybierani producenci. To produkcje wydajne, jednocześnie dopasowane do konkretnych urządzeń, mamy na przykład baterię zegarkową LR44, choć to oczywiście tylko jedna z wielu. Sprawdź pozostałe możliwości w naszym sklepie internetowym Eldor24.

Różne rodzaje baterii pastylkowych

Dostępne w naszej ofercie baterie pastylkowe występują w wielu wydaniach. Różnicę zauważysz w oznaczeniu, co ułatwi Ci dobór produktu idealnie przystosowanego do konkretnego urządzenia. Zapewniamy wersje CR2450, idealną do zabawek, kalkulatorów, wag, pilotów czy gier elektrycznych. Nie zabrakło jednak również produkcji o oznaczeniu CR1620, która najczęściej stosowana jest w pilotach do samochodów. Co ważne, sprzedajemy baterie pastylkowe na sztuki, co za tym idzie, zawsze kupisz taką liczbę, jakiej aktualnie potrzebujesz.

Znani producenci baterii pastylkowych

W naszym sklepie internetowym czekają na Ciebie baterie pastylkowe znanych i chętnie wybieranych producentów. To przede wszystkim jedna z najpopularniejszych firm, czyli marka Energizer, ale również Maxell tworząca baterie litowe. Co powiesz na baterie firmy Vinnic lub GP Batteries? To równie znane, jednocześnie przystępne cenowo uniwersalne baterie. Mamy nadzieję, że znajdziesz produkt, jakiego aktualnie potrzebujesz. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.

Baterie pastylkowe

W tej kategorii jest 3 produktów