Stateczniki

Stateczniki

Potrzebujesz stabilnych, wydajnych i w pełni sprawnych stateczników? W takim razie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy w tej kategorii. Nie zabrakło sprawdzających się zarówno w domach, jak i budynkach użyteczności publicznej urządzeń. Mimo że są niewielkie, ich wartość jest nieoceniona. Zachęcamy Cię do przejrzenia wszystkich stateczników w poszukiwaniu tego odpowiedniego. Jeśli masz pytania dotyczące produktów lub szukasz porady, zapraszamy do kontaktu.

W sklepie Eldor24 znajdziesz zróżnicowane stateczniki o zmiennej mocy i sposobie montażu. Chcemy jednak zaznaczyć, że w tej kategorii nie zabrakło również układów zapłonowych. Prawdopodobnie wyposażysz się więc w to, co będzie Ci potrzebne przy montażu, modernizacji lub naprawie oświetlenia. Mamy nadzieję, że odszukanie odpowiedniego modelu nie będzie trudne. Jeśli jednak będziesz miał jakiekolwiek kłopoty, zadzwoń do nas, a chętnie pomożemy.

Układy zapłonowe w ofercie

Stworzyliśmy ofertę, w której nie brak elektronicznych układów zapłonowych. Kostki sprawdzą się między innymi w sterowaniu świetlówkami. To z ich pomocą możliwe będzie zapalenie oświetlenia. Do Twojej dyspozycji oddajemy układy o zmiennych parametrach jakościowych. Dostępne w tej kategorii modele stworzyła między innymi firma AnLux – jedna z chętniej wybieranych na rynku. Sprawdź, jakie układy mamy dla Ciebie, a następnie złóż zamówienia na model, jakiego aktualnie potrzebujesz.

Poznaj producentów stateczników

Wspominaliśmy już o marce AnLux, choć to nie jedyny producent, u którego zaopatrujemy się w stateczniki i układy zapłonowe. Chcemy zaznaczyć, że nasza oferta obejmuje także produkty firmy Phillips – jednego z liderów na rynku oświetlenia. Zachęcamy do wyboru stateczników o zmiennej mocy znamionowej źródła światła marki Volteno, znanej w branży elektrycznej. W ofercie nie zabrakło produkcji Narva, a także ElMark – jak widzisz, możliwości jest naprawdę wiele. Sprawdź pozostałych dostawców, wybierz statecznik, jakiego aktualnie potrzebujesz. 

Stateczniki

W tej kategorii jest 3 produktów