Baterie (nieakumulatorowe)

Baterie nieakumulatorowe

Baterie nieakumulatorowe charakteryzują się ograniczoną żywotnością. Najczęściej wykorzystuje się je w urządzeniach domowych, takich jak zabawki, piloty czy radia na baterie. Przygotowaliśmy dla Ciebie różne wersje tych produktów, przede wszystkim różniące się mocą i rozmiarami, jednocześnie średnicą w przypadku modeli pastylkowych. Chcemy, abyś mógł tutaj znaleźć baterie, jakich aktualnie potrzebujesz, bez względu na to, do jakiego urządzenia mają trafić. 

Nasza oferta została zdywersyfikowana pod kątem rodzaju baterii nieakumulatorowych, ale również ich dostawców. Dzięki temu możesz wybierać pomiędzy droższymi i tańszymi propozycjami. Wielu odbiorców ma swoje zaufane firmy, z ich produktów korzysta najczęściej. Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że w tej kategorii czekają na Ciebie baterie pakowane po kilka sztuk, ale również pojedyncze, dzięki czemu sam wybierasz, ile chcesz zamówić. Mamy nadzieję, że sprostamy Twoim oczekiwaniom i znajdziesz produkt, jakiego aktualnie szukasz. 

Znani producenci baterii w jednym miejscu

Przygotowaliśmy ofertę, w której nie brak produkcji znanych marek. Możemy tutaj wspomnieć o jednej z najpopularniejszych firm produkujących baterie, czyli producencie Energizer. Jego rozwiązania napędzają urządzenia w domach na całym świecie. To jednak nie koniec, bo kupisz u nas także baterie firmy Blow. Co powiesz na produkcje firmy Maxell, która skupia się przede wszystkim na tworzeniu baterii pastylkowych? Może szukasz budżetowej opcji? W takim razie zachęcamy Cię do zakupu baterii alkalicznych firmy Vinnic. Jak widzisz, możliwości jest naprawdę wiele.

Tradycyjne baterie o wysokiej wydajności

Baterie nieakumulatorowe dostępne w naszym sklepie to modele zaprojektowane po to, aby wydajnie działać w urządzeniach zarówno domowych, jak i medycznych czy przemysłowych. Ich praca może odbywać się w temperaturze od -18 do 55 stopni Celsjusza. Każdy z dostępnych u nas modeli ma okres gwarancyjny. Wiele z rozwiązań to propozycje odpowiednie do zastosowań Ex. Wybierz jedną z baterii nieakumulatorowych już dziś. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

Baterie (nieakumulatorowe)

W tej kategorii jest 30 produktów