Przewody do transmisji danych

Filtruj według

więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
Materiał żyły
więcej... mniej
Znamionowy przekrój żyły [mm2]
więcej... mniej
Liczba żył
więcej... mniej
Kolor izolacji
więcej... mniej
Filtr
Przewody do transmisji danych

Przewody do transmisji danych mogą pomóc na przykład zautomatyzować produkcję przemysłową, do takich zadań przyda się między innymi kabel sterowniczy E-BUS. Chcemy jednak zaznaczyć, że to tylko jedna z wielu propozycji, jakie czekają na Ciebie w tej kategorii. Nasza oferta obejmuje produkcje niezbędne wręcz podczas wielu prac inżynierów i elektryków zarówno w zakładach przemysłowych, jak i w trakcie montażu instalacji domowych. Kable sterownicze, jakie przygotowaliśmy, zostały wykonane z wysokiej jakości żył, ich oplot powstał z materiału PVC tak jak warstwa ochronna przewodów. To sprawia, że wszystkie propozycje są bardzo elastyczne, jednakże również odporne na uszkodzenia mechaniczne, a nawet przecięcia. Wiele z dostępnych tutaj propozycji nadaje się do montażu na stałe w ścianach.

Kable sterownicze – różne końcówki i długości

Przygotowaliśmy ofertę, w której nie brak różnorodności. Dywersyfikacja asortymentu to coś, co lubimy najbardziej. Wiemy wtedy, że nasi klienci mają dostęp do niezliczonych możliwości. Co dokładnie znajdziesz w tej kategorii? Przede wszystkim kable sterownicze o różnej długości, zmiennej liczbie żyłek i znamionowym przekroju. Postawiliśmy także na różne końcówki, gdy mowa o przewodach zakończonych. Tutaj do Twojej dyspozycji sa wersje DB15 i DB9, a także kable WT, USB i RS232. Chcemy zaznaczyć, że to tylko przykłady spośród wielu dostępnych możliwości. Kolejnym niech będzie przedłużacz telefoniczny marki BITNER – co wybierzesz tym razem?

Postaw na zaufanych dostawców kabli sterowniczych

Zawsze dostarczamy naszym klientom produkty najwyższej jakości. Nie inaczej jest w przypadku kabli sterowniczych. Ich jakość potwierdzają zarówno testy, jak i opinie klientów. Dostępne modele pochodzą od znanych i chętnie wybieranych producentów. Zapewniamy propozycje marki BITNER, LAPP KABEL czy też TECHNOKABEL. Każdy z nich i inni, o których nie wspomnieliśmy to dostawcy cieszący się zaufaniem klientów nie tylko w naszym kraju. Postaw na kabel sterowniczy ich produkcji, złóż zamówienie jeszcze dziś. Masz pytania dotyczące oferty lub konkretnych produktów? Skontaktuj się z nami!

Przewody do transmisji danych

W tej kategorii jest 8 produktów