Akcesoria dodatkowe do puszek

Na niezawodność instalacji elektrycznej wpływ ma wiele czynników. Bardzo ważną rolę w tym aspekcie odgrywają puszki instalacyjne. Jednak nie tylko one. Równie istotne okazują się również odpowiednio dobrane akcesoria do puszek. W sklepie Eldor24 masz do wyboru rozmaite dodatkowe elementy wyposażenia instalacji elektrycznych. Na Twoją szczególną uwagę zasługują pierścienie dystansowe z praktycznymi wkrętami do puszek, a także złączki zaciskowe. Te niewielkie, ale praktyczne akcesoria do puszek w dłuższej perspektywie czasowej zapewniają instalacji elektrycznej sprawne działanie oraz zmniejszają ryzyko awarii. Warto zatem dołączyć je do puszek instalacyjnych, tym bardziej, że ich cena nie jest zbyt wygórowana. Modele te sprzedawane są w zestawach po kilkadziesiąt bądź kilkaset sztuk. Inwestycja w nie opłaci się każdemu, kto się na nią zdecyduje.

Wysokiej jakości akcesoria do puszek na wyciągnięcie dłoni

Asortyment sklepu Eldor24 na bieżąco uzupełniamy o wysokiej jakości pierścienie dystansowe, zwane też pierścieniami przedłużającymi. Okrągłe modele znajdują zastosowanie przy różnego rodzaju puszkach instalacyjnych. Montuje się je podtynkowo po to, aby dodatkowo przedłużyć głębokość puszki o kolejne 12 bądź 24 mm. Tego rodzaju akcesoria do puszek świetnie sprawdzają się zwłaszcza wtedy, gdy zakupiona puszka instalacyjna okazała się zbyt płytka dla danej instalacji. Pierścienie przedłużające z reguły sprzedawane są w zestawach z wkrętami montażowymi. Ich samodzielne przymocowanie nikomu nie powinno sprawić poważniejszego problemu.

Akcesoria do puszek – praktyczne i niezawodne

Akcesoria do puszek są także reprezentowane przez złączki zaciskowe. Są to akcesoria, które umieszcza się na przewodach, a następnie poddaje odkształceniu przy użyciu specjalnej maszyny zaciskowej. Nieodwracalna modyfikacja kształtu złączki sprawia, że jest ona ściśle połączona z kablem. Złączki zaciskowe znajdują zastosowanie przede wszystkim w użytku domowym. Świetnie sprawdzają się one zwłaszcza przy instalowaniu oświetlenia mieszkania. Listwy zaciskowe umożliwiają bowiem jednoczesne podłączenie nawet 12 przewodów.

Akcesoria dodatkowe do puszek

W tej kategorii jest 4 produktów