Kable, wtyki, złącza Jack

Audiofile i wszyscy, którzy każdego dnia rozkoszują się dźwiękami płynącymi z ich słuchawek czy głośników, potrzebują kabli z wejściem Mini Jack. Jeśli należysz do tego grona, zachęcamy do przejrzenia tej kategorii. Stworzyliśmy ofertę, w której znalazło się kilkadziesiąt produkcji od przewodów krótkich po naprawdę długie, wtyczki i osobne wtyki. Chcemy podkreślić, że skupiliśmy się na dywersyfikacji asortymentu nie tylko pod wymienianymi wcześniej względami. Wzięliśmy również pod uwagę jakość kabli Mini Jack, dlatego postawiliśmy na znanych dostawców. Mamy nadzieję, że sprostaliśmy Twoim oczekiwaniom.

Wtyki Jack od znanych producentów

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz dziesiątki produkcji zaufanych marek. Zadbaliśmy o to, aby pojawili się u nas tylko i wyłącznie producenci powszechnie uznani za dostawców z bardzo dobrym jakościowo asortymentem. Oddajemy więc do Twojej dyspozycji na przykład kable Mini Jack firmy Kruger&Matz, ale również propozycje polskiej marki Lechpol. Zapewniamy wtyki plastikowe, plastikowo-metalowe, a także metalowe w wersji naturalnej i pozłacanej. 

Polecamy bardzo gorąco złącza Jack podwójne, co pozwoli podpiąć dwa osobne głośniki czy słuchawki do jednego wejścia. Co powiesz na przejściówkę z końcówką Jack po jednej stronie, a po drugiej z gniazdem? Pozwoli Ci to mocno wydłużyć zasięg przewodu, przyda się na przykład w studio lub podczas koncertu. Sprawdź, co dokładnie czeka na Ciebie w tej kategorii, a następnie złóż zamówienie. Jeśli masz pytania, wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz.

Długie kable Jack dla Ciebie 

Stworzyliśmy ofertę, w której kable Mini Jack występują w różnych długościach. Chcieliśmy zdywersyfikować ją pod tym kątem z prostego powodu. Nasi klienci potrzebują tych przewodów, aby włączyć muzykę w samochodzie z pomocą odtwarzacza na telefonie. Nie brakuje takich, którzy słuchają muzyki na słuchawkach w domu, wymagają więc dłuższych przewodów. Inni z kolei obsługują koncerty i wydarzenia muzyczne, dla nich mamy kilkudziesięciometrowe kable Jack – każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Kable, wtyki, złącza Jack

W tej kategorii jest 30 produktów