Śrubokręty i wkrętaki

Wśród różnego rodzaju narzędzi warsztatowych warto zwrócić szczególną uwagę na wysokiej jakości śrubokręty dostępne w ofercie sklepu internetowego Eldor24. To funkcjonalne przyrządy, dzięki którym możliwe jest szybkie i sprawne wkręcanie oraz odkręcanie śrub i śrubek, a także wkrętów o różnej wielkości. Tradycyjne modele składają się zazwyczaj z metalowego, zakończonego przytępionym ostrzem grota oraz praktycznej, pokrytej antypoślizgowym materiałem rękojeści. Wkrętaki świetnie sprawdzają się przy wykonywaniu różnych prac domowych oraz warsztatowych. Często sięgają po nie również przedstawiciele różnych zawodów, takich jak np. mechanik, elektromechanik albo zegarmistrz. Narzędzia te warto przechowywać w odpowiednio przystosowanym do tego celu miejscu. W celu uniknięcia ich zagubienia bądź zniszczenia najlepiej umieścić je w skrzynce z innymi przyrządami, stanowiącymi atrybuty każdego majsterkowicza – czy to profesjonalnego, czy też amatorskiego.

Śrubokręty – różne rodzaje, najwyższa jakość wykonania

Asortyment naszego sklepu na bieżąco uzupełniamy o różnego rodzaju śrubokręty wyróżniające się wysoką jakością wykonania. Wśród nich można wymienić m.in. takie produkty, jak:

  • modele proste – idealnie nadające się do wkręcania oraz wykręcania śrub i wkrętów o podłużnym przecięciu na główce;

  • modele krzyżowe – mogą mieć końcówkę typu Phillips (PH) oraz Pozidriv (PZ); w tym pierwszym przypadku płaszczyzny robocze wyróżniają się stożkowo ściętymi zakończeniami, drugie natomiast są płasko-ścięte;

  • modele gwiazdki – przypominają kształtem sześcioramienne gwiazdy.

U nas można zaopatrzyć się także we wkrętaki sześciokątne nasadowe oraz imbusowe. Te pierwsze wykorzystuje się przy śrubach sześciokątnych, drugie natomiast można z łatwością dopasować do otworów w główce śruby w kształcie sześciokąta.

Wkrętaki – jak wybrać najlepszy model?

Jeśli nie wiesz, jakie śrubokręty będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, zwróć uwagę na ich wielkość oraz kształt. Weź do rąk dany model i sprawdź, jak trzyma się w dłoniach. Zastanów się też, do czego będziesz wykorzystywał dany wkrętak najczęściej. To ułatwi Ci wybór najlepszego produktu.

Śrubokręty i wkrętaki

W tej kategorii jest 42 produktów