Końcówki widełkowe

Chcesz samodzielnie stworzyć instalacje elektryczne? Wbrew pozorom to wcale nie takie trudne, zwłaszcza jeśli dysponujesz odpowiednimi umiejętnościami oraz właściwie dobranymi akcesoriami. Szczególnie przydatne przy realizacji tego zadania z pewnością okażą się wysokiej jakości końcówki widełkowe dostępne w ofercie sklepu internetowego Eldor24.pl. Te małe, ale bardzo poręczne przyrządy pozwalają na łatwy montaż kabli oraz przewodów wielodrutowych poprzez ich zaciskanie. 

Jesteśmy świadomi tego, że nasi klienci mają odmienne potrzeby oraz oczekiwania względem zakupionych u nas produktów. Dlatego nasz asortyment na bieżąco uzupełniamy zarówno o końcówki widełkowe izolowane, jak i nieizolowane. Sam zdecyduj, które z nich najlepiej spełnią Twoje wymagania.

Końcówki widełkowe izolowane i nieizolowane – które z nich wybrać?

Zastanawiasz się, czym różnią się między sobą końcówki izolowane oraz nieizolowane? Musisz wiedzieć, że do produkcji tych pierwszych zwykle wykorzystywana jest starannie wyselekcjonowana miedź cynowana galwanicznie. Pokrywająca powierzchnię akcesoriów izolacja poliamidowa sprawia, że końcówki widełkowe stają się bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe oddziaływanie niekorzystnych warunków termicznych. Dzięki temu mogą być one z powodzeniem użytkowane zarówno w bardzo niskich, jak i ekstremalnie wysokich temperaturach. Końcówki widełkowe nieizolowane – jak sama nazwa wskazuje – pozbawione są warstwy izolacyjnej. To sprawia, że ich konstrukcja jest znacznie bardziej podatna na zniszczenie pod wpływem czynników zewnętrznych.

Końcówki widełkowe – kup najlepszy dla siebie model!

Przy nabywaniu końcówek widełkowych poza ich rodzajem warto też zwrócić uwagę na inne kwestie. Dotyczy to przede wszystkim przekroju przewodu, wielkości otworu śrubowego („tzw. oczka”), a także napięcia prądu. Decyzję zakupową możesz podjąć samodzielnie albo zdać się w tej sprawie na pomoc specjalistów zatrudnianych przez nasz sklep.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Końcówki widełkowe

W tej kategorii jest 7 produktów