Filtruj według

Producenci
Rodzaj
więcej... mniej
Trzonek
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Napięcie
więcej... mniej
Klasa energetyczna
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Barwa światła
więcej... mniej
Filtr
Żarówki

Żarówki i promienniki

Tradycyjna żarówka wciąż gości w urządzeniach oświetlających pomieszczenia w wielu domach. Dlatego też nie mogło jej zabraknąć w naszym asortymencie. W sklepie internetowym Eldor24 kupisz pospolite żarówki, jak również wersje kolorowe, które sprawią, że w konkretnym miejscu pojawi się wyjątkowy klimat. Chcemy jednak podkreślić, że to nie wszystko, co znalazło się w tej kategorii. Zachęcamy do przejrzenia naszych przeźroczystych promienników podczerwieni z miękkiego szkła. Co ważne, żarówki i promienniki dostępne są w różnych wersjach, gdy mowa na przykład o parametrach technicznych. Dzięki temu znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie. Polecamy także modele halogenowe i oszczędne wersje LED. Każda z żarówek, jakie przedstawiamy, została stworzona przez cenionego producenta. Współpracujemy tylko i wyłącznie z dostawcami, którym sami zaufaliśmy wiele lat temu. Zachęcamy więc do przejrzenia wszystkich możliwości.

Żarówki o wielu zastosowaniach

Zdywersyfikowaliśmy asortyment żarówek i promienników, aby każdy mógł postawić na źródło światła lub ciepła, jakiego aktualnie potrzebuje. W naszej ofercie znajdziesz między innymi żarówki kolorowe, takie jak żółte czy zielone. Nie zabrakło egzemplarzy sprawdzających się przy bramach garażowych. Zachęcamy do przejrzenia naszych żarników halogenowych w wersji liniowej czy tradycyjnych żarówek halogenowych G9. Oferta jednak na tym się nie kończy, polecamy sprawdzić wszystkie dostępne produkty. Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że każdy z nich ma nieco inne parametry, dzięki temu dostosujesz moc, napięcie znamionowe czy gwint do własnych potrzeb.

Producenci żarówek i promienników 

Od lat współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi, zaufanymi dostawcami żarówek i promienników. W naszej ofercie znajdziesz między innymi produkty marki Phillips, jednego z lidera na światowym rynku. To jednak nie wszystko, polecamy żarówki od firmy Helios, także chętnie wybieranego przez klientów. W asortymencie nie zabrakło żarówek stworzonych przez producenta INQ. Jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty, skontaktuj się z nami!

Żarówki

W tej kategorii jest 69 produktów