Obudowy i szafki licznikowe

Obudowy i szafki licznikowe, jakie przygotowaliśmy w tej kategorii to przede wszystkim najwyższa jakość wykonania. To ona sprawia, że tak chętnie sięgają po nie nasi wymagający klienci. Korzystamy z rozwiązań znanych na rynku producentów, którzy stawiają przede wszystkim na trwałość tych produktów. Nie można się jednak temu dziwić, ich głównym zadaniem jest ochrona rozdzielnicy. Chcemy podkreślić, że nasz asortyment jest mocno zdywersyfikowany i nie ogranicza się jedynie do szafek licznikowych czy obudów. Znajdziesz u nas także półki do szafy rakowej, same rozdzielnice w różnym wydaniu, a także wkładki do układu centralnego czy zaślepki do modułów w rozdzielni. Zaopatrzysz się więc we wszystko, co potrzebne, aby stworzyć centrum dowodzenia energią elektryczną w domu, firmie czy innymi obiekcie budowlanym.

Rozdzielnice hermetyczne w różnym wydaniu

Przygotowaliśmy rozdzielnice natynkowe, modułowe czy hermetyczne, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie dostępne u nas wersje mają stopień ochrony IP65, mogą więc być montowane również na zewnątrz. Chcemy podkreślić, że różnią się szynami montażowymi i listwami zaciskowymi. Jeżeli więc będziesz stawiał na jeden z modeli, zwróć uwagę na te czynniki. Oczywiście nie zapomnij o tym, że rozdzielnice hermetyczne mają różne wymiary, możliwość plombowania, inny rodzaj drzwi w poszczególnych egzemplarzach. Wszystko to może mieć znaczenie podczas zakupów. Nie musisz natomiast martwić się o jakość, przygotowaliśmy produkty znanych marek.

Akcesoria do szaf licznikowych

Szafki licznikowe często wyposażone są w dodatkowe lub niezbędne akcesoria. Przygotowaliśmy ich naprawdę wiele w naszej ofercie. To między innymi haczyk, uchwyt centralny do szafy, nie zabrakło półek stałych o różnych wymiarach czy też płyt montażowych. Daszki skośne dla ochrony szafki licznikowej także pojawiły się w naszym asortymencie. Jak już wspominaliśmy, są także zaślepki do modułów w rozdzielni, wkładki w układzie centralnym otwartym z dwoma kluczami i wiele więcej. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich możliwości.

Obudowy i szafki licznikowe

W tej kategorii jest 16 produktów