Kable i przewody

Filtruj według

więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
Materiał żyły
więcej... mniej
Znamionowy przekrój żyły [mm2]
więcej... mniej
Liczba żył
więcej... mniej
Kolor izolacji
więcej... mniej
Napięcie znamionowe [V]
więcej... mniej
Filtr
Kable i przewody

Kable oraz przewody elektryczne to serce każdej instalacji elektrycznej, alarmowej, monitoringu. Dzięki odpowiednio dobranym przewodom instalator może wykonać swoją pracę zgodnie z projektem, zapewniając pełną funkcjonalność sieci. Oferta sklepu to nie tylko kable elektryczne, ale również telekomunikacyjne, instalacyjne, energetyczne, a także kable specjalistyczne. Oferujemy również przedłużacze i listwy zasilające, różnego typu maty elektryczne. Produkty są bardzo dobrej jakości, proste w montażu, odporne na uszkodzenia, kompatybilne z innym osprzętem elektrycznym.

Kable i przewody

Prąd elektryczny musi zawsze płynąć przez odpowiednio dobrane kable i przewody. Choć oba pojęcia często używane są zamiennie, warto mieć na uwadze, że bynajmniej nie oznaczają one tego samego. Kable i przewody zwykle mają odmienną od siebie konstrukcję. Różni je także przeznaczenie. Żyły kabla wyróżniają się uniwersalnością zastosowania. Można je montować w dowolnym miejscu, m.in. w ziemi, w wodzie, a także w powietrzu. Powierzchnia przewodów jest natomiast znacznie delikatniejsza. Zwykle nie nadają się one do użytku zewnętrznego. Instaluje się je przeważnie w budynkach mieszkalnych, a także obiektach użyteczności publicznej.

W prowadzonym przez nas sklepie internetowym Eldor24.pl można nabyć zarówno kable, jak i przewody. Można tutaj wymienić m.in. modele:

 • telekomunikacyjne;

 • koncentryczne;

 • wielożyłowe;

 • jednożyłowe;

 • instalacyjne;

 • energetyczne;

 • ziemne;

 • zasilające;

 • sterownicze i sygnalizacyjne;

 • przedłużacze i listwy zasilające;

 • listwy zasilające i przepięciowe;

 • przewody do transmisji danych.

Wszystkie modele wyróżniają się najwyższą jakością i precyzją wykonania. To sprawia, że z większości z nich można z powodzeniem korzystać przez wiele lat.

Wysokiej jakości kable do instalacji natynkowej i podtynkowej

Kable elektryczne mogą mieć różną długość i moc. Ich powierzchnia pokryta jest specjalną powłoką zabezpieczającą, dzięki której akcesorium zyskuje doskonałą ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Kable znajdują zastosowanie głównie przy przewodzeniu prądu do gniazd elektrycznych oraz stałych elementów oświetlenia zamontowanych w budynku. W zależności od wybranego rodzaju produktu nadają się do instalacji podtynkowej albo natynkowej. Pomyśl, która opcja odpowiada Ci najbardziej.

Przewody elektryczne – niezastąpiony element wewnętrznych instalacji elektrycznych

Stosowane wewnątrz budynków przewody elektryczne umożliwiają sprawne rozprowadzenie prądu po całym domu. Zapewniają także stały dopływ elektryczności do różnych urządzeń, m.in. odbiorników telewizyjnych, komputerów, lodówki, pralki itp. Zwykle można do nich podłączać sprzęt o niewielkim lub średnim poborze mocy.

Kable i przewody

W tej kategorii jest 755 produktów