Lampy wyładowcze

Lampy wyładowcze

Lampy wyładowcze to chętnie wykorzystywane źródła światła głównie w oświetleniu przemysłowym. Wynika to z kilku ważnych powodów, przede wszystkim z wysokiej jakości oddawania barw. Co więcej, skuteczności świetlnej, przez co pracownicy produkcyjni, magazynowi czy działający w halach przemysłowych, mają nieograniczone pole widzenia. Lampy wyładowcze najczęściej wykorzystuje się przy liniach produkcyjnych, co mocno ułatwia działanie pracowników. W naszym sklepie internetowym czekają na Ciebie zarówno wersje wyładowcze, przygotowane do oświetlania powierzchni wewnątrz hal oraz miejsc pracy, jak i modele samochodowe, mniej popularne, lecz wciąż wykorzystywane przez właścicieli starszych pojazdów. Uważasz, że już czas na zakup lamp wyładowczych? W takim razie sprawdź wszystkie propozycje z tej kategorii, a następnie złóż zamówienie!

Lampy sodowe

Lampy sodowe wyróżniają się wysoką skutecznością świetlną. To sprawia, że wykorzystywane są powszechnie w oświetleniu zewnętrznym, ale również uprawie roślin. Można je wykorzystywać wszędzie tam, gdzie konieczne jest długotrwałe działanie źródła światła, a przy tym jednocześnie niski pobór energii. Najczęściej możemy je spotkać w lampach zewnętrznych oświetlających na przykład ulice miast po zmroku. Gdy kupujesz w naszym sklepie internetowym lampę sodową, zwróć uwagę na jej napięcie, a także moc oraz typ bańki. Dzięki temu dostosujesz parametry do własnych oczekiwań, a także zaleceń producenta oprawy oświetleniowej, w jakiej lampa się znajdzie.

Poznaj lampy metalohalogenkowe

Lampy wyładowcze i sodowe to nie wszystko, co możemy zaproponować. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich lamp metalohalogenkowych, których także nie brak w naszym sklepie. Co ważne, przygotowaliśmy wiele modeli różniących się od siebie barwą światła, długością całkowitą, kształtem bańki, materiałem jarznika czy mocą źródła światła. Oczywiście pozostałe parametry również są bardzo ważne, takie jak skuteczność świetlna lampy, strumień świetlny czy średnia trwałość. Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego modelu, skontaktuj się z nami.

Lampy wyładowcze

W tej kategorii nie ma produktów.